Margot Robbie o intymnych scenach z Leonardo DiCaprio "To było dla mnie naprawdę szokujące"

Margot Robbie zdecydowała się na szczere wyznanie
Margot Robbie zdecydowała się na szczere wyznanie
Źródło: Getty Images
Margot Robbie w jednym z ostatnich wywiadów zdecydowała się na na odważne wyznanie. Aktorka opowiedziała o swojej pracy na planie "Wilka z Wall Street" oraz intymnych scenach, które zagrała wraz z Leonardo DiCaprio. Opowieść gwiazdy może zaskoczyć.

Margot Robbie to amerykańska aktorka, dla której przełomem w karierze był film "Wilk z Wall Street". Gwiazda zagrała również w takich produkcjach jak "Pewnego razu w Hollywood", "Legion Samobójców" oraz "Ptaki Nocy", w których wcieliła się w postać szalonej Harley Quinn. Obecnie pracuje nad komedią "Barbie", która jeszcze w tym roku ma trafić do kin.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT1501_NATWOIMMIEJSCU2
"Na twoim miejscu" – Antonio Galdamez o pracy nad filmem
Źródło: "Co Za Tydzień"

Margot Robbie o intymnych scenach z Leonardo DiCaprio

Margot Robbie podczas wywiadu dla stacji BBC została zapytania o rolę u boku Leonardo DiCaprio w filmie "Wilk z Wall Street". Gwiazda w trakcie rozmowy wyznała, jakie emocje towarzyszyły jej na planie. Aktorka bez ogródek opowiedziała również o swoich odczuciach podczas kręcenia intymnych scen z filmowym partnerem:

"To było dla mnie naprawdę szokujące. Mieli na planie takie pomieszczenie, które całe wypełnione było merkinami, perukami na narządy płciowe. To w sumie było fascynujące. Można było tam wejść i wybrać sobie jedną" - powiedziała aktorka.

Gwiazda nie poprzestała na wyznaniu dotyczącym specjalnego pomieszczenia na planie, ale opowiedziała o swoim poczuciu bezpieczeństwa na planie. Margot Robbie zachwalała panującą atmosferę oraz profesjonalne podejście ekipy planu zdjęciowego:

"Wszystko było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, zgodnie z zasadami obowiązującymi w tym zawodzie" - dodała gwiazda.

Margot Robbie w codziennym życiu

Margot Robbie ma 32 lata. Urodziła się w Dalby w stanie Queensland. Gwiazda ma trójkę rodzeństwa: starszą siostrę Anyę, starszego brata Lachlana oraz młodszego brata Camerona. W 2016 r. mężem aktorki został producent filmowy oraz aktor Tom Ackerley.

Małżonkowie pobrali się podczas prywatnej ceremonii, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Para ceni sobie prywatność i nie mówi wiele na temat swojego małżeństwa. Z dodanych zdjęć na media społecznościowe można jednak wywnioskować, że świetnie się dogadują i kochają spędzać czas na łonie natury.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło: BBC

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości