Mariah Carey rozstała się z ukochanym. Były partner gwiazdy zabrał głos

Mariah Carey
Mariah Carey
Źródło: Getty Images
Mariah Carey i Bryan Tanaka rozstali się po siedmiu latach związku. Partnerem piosenkarki był choreograf, który występował podczas jej koncertów. Był młodszy od artystki o 14 lat. Bryan Tanaka wydał oświadczenie, w którym opisał kulisy rozstania z gwiazdą. Mariah Carey milczy w sprawie.

Mariah Carey i Bryan Tanaka zaczęli spotykać się w październiku 2016 roku. Piosenkarka potwierdziła, że jest w związku rok później, ale podkreśliła, że nie chce opowiadać o szczegółach swojej relacji. Przy rozstaniu również nie zabrała głosu.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

22032023_SZAFYGWIAZD_JEZOWSKA_PARTNER
Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Rozkwitłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mariah Carey i Bryan Tanaka rozstali się

Rozstanie pary potwierdził były chłopak Mariah Carey. Bryan Tanaka opublikował na Instagramie oświadczenie, w którym wyznał, że podjął z artystką wspólną decyzję o zakończeniu ich związku.

"Nasza decyzja o pójściu różnymi ścieżkami jest obopólna, a to podążanie oddzielnymi podróżami czynimy z głębokim szacunkiem i przemożnym poczuciem wdzięczności za bezcenny czas, który spędziliśmy razem" - napisał.

Były partner Mariah Carey nie zdradził niczego więcej. Okazał piosenkarce szacunek i podkreślił, że przeżył z nią wiele cudownych chwil.

"Wspomnienia, które stworzyliśmy i współpraca artystyczna zapadają w moje serce na zawsze. Poświecenie Mariah dla jej rodziny i zaangażowanie w jej zawód inspirował nas podczas naszej wspólnej podróży. Chcę wyrazić swoją miłość i podziw dla Mariah i jej wspaniałych dzieci, których ciepło i życzliwość wzbogaciły moje życie w sposób, który trudno opisać słowami" — dodał.

Na koniec Bryan Tanaka poprosił fanów o uszanowanie ich prywatności i szacunek oraz podziękował obserwatorom za wsparcie.

Mariah Carey - małżeństwa i dzieci

Mariah Carey ma za sobą również nieudane małżeństwa. W latach 1993-2000 była żoną swojego menedżera, Tommy'ego Mottoli. W kwietniu 2008 roku wyszła za mąż za aktora Nicka Cannona. Zakochani zaczęli spotykać się zaledwie dwa miesiące wcześniej. Piosenkarka nie komentowała wcześniej ich relacji. Trzy lata później doczekali się dwójki dzieci. Na świat przyszły bliźnięta: Moroccan i Monroe. Niestety już w 2014 roku pojawiły się pierwsze doniesienia, że małżonkowie przechodzą kryzys. W grudniu tego samego roku Nick Cannon potwierdził, że on i Mariah Carey nie są już razem. Para uzyskała rozwód w 2016 roku.

Nick Cannon doczekał się aż dwunastu dzieci! Mariah Carey jest dumna ze swoich bliźniąt. Z okazji ich 12. urodzin poświęciła pociechom wyjątkowy wpis na Instagramie.

"Wszystkiego najlepszego dla moich ulubionych ludzi na tej planecie! Dziękuję Bogu za was każdego dnia! Nasza miłość jest nadprzyrodzona!" - podkreśliła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości