Marta Żmuda Trzebiatowska o tym, czy uroda jest przekleństwem. Martwi się o córkę [TYLKO U NAS]

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Marta Żmuda Trzebiatowska o znaczeniu urody w zawodzie aktorki

Marta Żmuda Trzebiatowska jest postrzegana przez fanów jako kobieta o wyjątkowej urodzie. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl wyznała, że już w szkole teatralnej otrzymała łatkę amantki. Aktorka przyznała, że kobiety często są postrzegane wyłącznie przez pryzmat urody, przez to martwi się o córkę.

Marta Żmuda Trzebiatowska wystąpiła ostatnio w filmie pt. "Bejbis" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Aktorka prywatnie jest związana z Kamilem Kulą, z którym ma dwójkę dzieci: pięcioletniego syna i dwuletnią córkę. Jest jedną z polskich aktorek, które przyciągają wzrok fotoreporterów i fanów, gdzie tylko się pojawią.

Reszta artykułu pod wideo.

Marta Żmuda Trzebiatowska miała łatkę amantki. Uroda pomaga czy przeszkadza w karierze?
Marta Żmuda Trzebiatowska miała łatkę amantki. Uroda pomaga czy przeszkadza w karierze? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska o znaczeniu urody w zawodzie aktorki

Marta Żmuda Trzebiatowska podzieliła się z nami swoją refleksją dotyczącą znaczenia urody w zawodzie aktorki. Wygląd amantki pomaga czy przeszkadza w karierze?

Ja się już na tę urodę nie obrażam. Dowiedziałam się, że mam emploi amantki już w szkole teatralnej. Nie wiedziałam, co to znaczy. Później zrozumiałam, że może to szufladkować, bo ktoś nie widzi więcej poza tym, co na zewnątrz i myślę, że to nie tylko dotyczy zawodu aktorki, to w ogóle dotyczy pięknych kobiet w naszym kraju i bardzo im życzę, aby nie musiały dwa razy bardziej udowadniać, że są świetnymi menedżerkami, świetnymi kierowniczkami... Oby to się w końcu zmieniło, że jeżeli kobieta jest piękna, to od razu jest wsadzana do jakiejś szuflady: "mniej zdolna, mniej kompetentna, mniej wykwalifikowana"

Gwiazda filmu "Bejbis" przyznała, że od najmłodszych lat musi udowadniać swoją wartość. Wspomniała o swojej córce.

- Pamiętam, że jak rodziła się moja córka, to sobie pomyślałam: "kurcze, ona będzie miała trudniej, bo będzie musiała, przez to, że jest dziewczynką, coś udowadniać. Mam wielką nadzieję, że to się zmieni - wyznała.

Marta Żmuda Trzebiatowska wspomina Emiliana Kamińskiego

Marta Żmuda Trzebiatowska ukończyła Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie w 2007 roku. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała m.in. w Teatrze Kamienica. Aktorka zareagowała na śmierć Emiliana Kamińskiego, z którym była bardzo związana w swojej zawodowej drodze.

Bardzo to smutna wiadomość… Pierwsze kroki na scenie, zaraz po szkole, stawiałam w Teatrze Kamienica, który dopiero się otwierał… Pan Emilian we mnie wierzył, kibicował i wspierał moją teatralną drogę. Dziękuję i do zobaczenia Panie Emilianie. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości