Gwiazdy

Martyna Wojciechowska o przyszłości córki. Maria pójdzie w jej ślady?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradza, czy córka przejawia smykałkę do podróży. Okazuje się, że Maria ma na siebie zupełnie inny plan. "Ma niezwykły talent artystyczny" - mówi dumna mama.

Martyna Wojciechowska jest dziennikarką, prezenterką telewizyjną i podróżniczką. Przez lata była kilkukrotnie nagradzana za swoją działalność reporterską i społeczną. Praca na planie programu "Kobieta na krańcu świata" wymaga od Martyny Wojciechowskiej nie lada poświęceń związanych z częstą nieobecnością w domu. Prywatnie dziennikarka jest mamą Marii. Dziewczynka w tym roku skończyła 14 lat.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Martyna Wojciechowska o przyszłości córki. Maria pójdzie w jej ślady?
Martyna Wojciechowska o przyszłości córki. Maria pójdzie w jej ślady? Martyna Wojciechowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradza, czy córka przejawia smykałkę do podróży. Okazuje się, że Maria ma na siebie zupełnie inny plan. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Wojciechowska o przyszłości i pasjach córki

Martyna Wojciechowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznaje, że choć jej córka Maria lubi podróżować, to na ten moment nie widzi dla siebie miejsca w wielkim świecie mediów. Czy Marysia odziedziczyła pasje po mamie?

- Jeśli chodzi o podróże, przemieszczanie się, pewnie tak. Jeśli chodzi o pracę w telewizji w mediach — myślę, że nie. Przynajmniej teraz deklaruje, że nie. Ja mam na to pełną zgodę. Uważam, że dzieci powinny wybierać, co chcą robić i powinny kierować się swoim sercem. Tylko jeśli robimy coś z prawdziwej pasji, z miłości, to zrobimy to dobrze — mówi Martyna Wojciechowska.

Jak się okazuje, 14-latka ma na siebie zupełnie inny plan.

- Marysia ma niezwykły talent artystyczny, jest bardzo kreatywna. Póki co ona siebie widzi na Akademii Sztuk Pięknych, a nie na Wydziale Dziennikarstwa. Mam też wielką zgodę na to, że ona może w każdej chwili zmienić swój plan, bo też tak to jest w życiu, że warto poszukiwać, przekonywać się na własnej skórze, czasem popełniać błędy i iść dalej - dodaje prezenterka.

Martyna Wojciechowska - kariera, życie prywatne

Martyna Wojciechowska urodziła się 28 września 1974 roku w Warszawie jako Marta Eliza Wojciechowska. Pierwsze kroki w świecie mediów stawiała, mając 18 lat. Wówczas rozpoczęła pracę w agencji mody Legenda. Już w 1997 roku znalazła się na okładce magazynu "Zwierciadło". Początkowo tworzyła materiały związane z motoryzacją. Przez kilka lat prowadziła program "Automaniak", emitowany na antenie stacji TVN, a później TVN Turbo.

Po zdobyciu szczytu Mount Everest otrzymała telefon z propozycją posady jako redaktor naczelna magazynów "National Geographic Polska" i "National Geographic Traveler". Piastowała to stanowisko aż do 2017 roku. Od 2009 realizuje program "Kobieta na krańcu świata".

Prywatnie Martyna Wojciechowska była pięciokrotnie zaręczona. Dwa razy odwołała ślub niedługo przed wyznaczoną datą. Związana była z przedsiębiorcą Leszkiem Czarneckim i płetwonurkiem Jerzym Błaszczykiem, z którym doczekała się córki Marii. Na ślubnym kobiercu stanęła w 2020 roku. Jej mężem został prezenter telewizyjny Przemysław Kossakowski. W lipcu 2021 roku Martyna Wojciechowska potwierdziła plotki o rozstaniu.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości