Mateusz "Big Boy" Borkowski odniósł się do fake newsa. "Żyję i żyć będę pomimo wszystko"

Mateusz Borkowski "Big Boy" padł ofiarą fake newsa
Mateusz Borkowski "Big Boy" padł ofiarą fake newsa
Źródło: x-news
Mateusz "Big Boy" Borkowski opublikował na Instagramie nowe zdjęcie, w którym odniósł się do fake newsa, który krążył wczoraj na Facebooku. Gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" dostał mnóstwo wiadomości od zaniepokojonych znajomych, którzy zobaczyli informację o jego śmierci.

Mateusz "Big Boy" Borkowski napisał na Instagramie, że żyje i ma się świetnie. Fani gwiazdora programu "Gogglebox. Przed telewizorem" szybko zaczęli komentować jego zdjęcie. Wiele osób wyraziło swoje oburzenie opublikowaną wczoraj fałszywą informacją o jego śmierci. Uczestnik znanego programu miał rzekomo podróżując autem spaść z mostu.

Mateusz "Big Boy" Borkowski odniósł się do fake newsa o jego śmierci

Na Instagramie Mateusza "Big Boya" Borkowskiego pojawiło się nowe zdjęcie. Gwiazdor pozuje w słońcu z wyluzowaną miną. Do zdjęcia dołączył kąśliwy komentarz w swoim stylu.

"Proszę nie otwierać szampana z radości i nie odpalać fajerwerków. Mam się świetnie i w życiu nie czułem się lepiej" - stwierdził.

"Big Boy" podziękował też fanom i znajomym za troskę.

"Dziękuję za telefony wiadomości i smsy, czy wszystko ok. To było bardzo miłe, że się martwicie" - napisał.

"Żyję i żyć będę pomimo wszystko, bo goodlife będzie wiecznie trwać. A ty nie czekaj, aż zdechnę, tylko sam zacznij żyć" - dodał.

Nana i Łukasz z "HP". Romans w programie vs. realny związek
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Fani "Big Boya" oburzeni fake newsem

Fani gwiazdora programu "Gogglebox. Przed telewizorem" wyrazili swoje oburzenie wykorzystaniem informacji o czyjejś śmierci dla wyświetleń i udostępnień.

"No właśnie wczoraj na FB był, ludziom przewraca się w d***". "Ahh te fake newsy" - czytamy na Instagramie.

"Od razu pisałam do znajomych, żeby nie udostępniali tej bzdury! Słabe ktoś ma poczucie humoru" - pisała inna użytkowniczka.

Niektórymi ta perfidna informacja bardzo wstrząsnęła. Niestety twórcy fake newsów bardzo często grają na emocjach ludzi.

"Już się z mężem zaczęliśmy martwić, bo ciebie uwielbiam, bo jesteś świetny dużo zdrówka, dbaj o siebie. Tak się zdenerwowałam, że całą noc nie spałam" - czytamy pod zdjęciem.

Uśmiercanie znanych osób w celu osiągnięcia korzyści to niestety częsta praktyka. Podobne fałszywe informacje o śmierci innych lubianych gwiazd pojawiały się w sieci wiele razy. Na co powinniśmy zwracać uwagę w przypadku fake newsów? Przede wszystkim patrzmy na źródło, z którego pochodzą sensacyjnie brzmiące informacje. Dla własnego bezpieczeństwa nie klikajmy w linki z podejrzanych źródeł i nie udostępniajmy ich w mediach społecznościowych.

Mateusz "Big Boy" Borkowski - kim jest?

Mateusz Borkowski zyskał sławę dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani szybko pokochali jego bezpośrednie, pełne humoru komentarze. Pseudonim "Big Boy" wziął się od jego bardzo dużej wagi, po której nie ma już śladu. Mężczyzna w ciągu ostatnich kilku lat przeszedł ogromną metamorfozę. Na oczach widzów reality show schudł 170 kilogramów. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka, prowadzi zdrowszy tryb życia i dba o aktywność fizyczną.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości