Gwiazdy

Matylda Damięcka zmieniła fryzurę. Odważna metamorfoza

Gwiazdy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Matylda Damięcka

Matylda Damięcka lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Aktorka często zmienia kolor włosów. Na najnowszych zdjęciach ciężko ją jednak rozpoznać nie tylko przez nową fryzurę. Jak zmieniła się Karolina Brzozowska z "Na Wspólnej"?

Matyldę Damięcka pamiętamy z roli Karoliny Brzozowskiej - córki jednych z głównych bohaterów serialu "Na Wspólnej". Aktorka bardzo się od tego czasu zmieniła. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia!

Matylda Damięcka zmieniła się nie do poznania

Matylda Damięcka zmieniła nie tylko uczesanie, ale i styl ubierania się. Obecnie aktorka stawia na naturalność i klasykę. W czerwcu skończy 37 lat i nie jest osobą, która w pogoni za upływającą młodością, pocieszenia szuka w medycynie estetycznej.

Matylda Damięcka kiedyś i dziś
Matylda Damięcka kiedyś i dziśŹródło: MWMEDIA

Czy to metamorfoza na plus, czy może wręcz przeciwnie? Ocenę zostawiamy Wam.

Matylda Damięcka kiedyś i dziś
Matylda Damięcka kiedyś i dziśŹródło: MWMEDIA
Katarzyna Figura w spektaklu "Take Five i Ja"
Katarzyna Figura w spektaklu "Take Five i Ja"Źródło: "Co Za Tydzień"

Matylda Damięcka - co teraz robi?

Matylda Damięcka dorastała w rodzinie aktorskiej z przedwojennymi tradycjami, dlatego z show-biznesem związana jest praktycznie od dziecka. Aktorami byli jej dziadkowie Dobiesław i Irena z Górskich Damięccy oraz jej rodzice Maciej i Joanna Damięccy.

Matylda Damięcka z ojcem Maciejem
Matylda Damięcka z ojcem MaciejemŹródło: MWMEDIA

Aktorem został także brat Matyldy Mateusz Damięcki. Ten zawód uprawiają również stryj Matyldy Damian oraz jej stryjeczny brat Grzegorz Damięcki.

Matylda Damięcka z bratem Mateuszem
Matylda Damięcka z bratem MateuszemŹródło: MWMEDIA

Wydawało się, że Matylda Damięcka będzie rozwijać swoją karierę medialną. Stała się bowiem bardzo popularna dzięki serialowi "Na Wspólnej", gdzie grała Karolinę Brzozowską, córkę Barbary i Andrzeja oraz siostrę Daniela i Kuby.

Aktorka postanowiła jednak pójść własną drogą i wycofać się z życia publicznego, aby zająć innymi projektami. Dziś spełnia się jako ilustratorka, jej zabawne, ale też dobitne komentarze do rzeczywistości można śledzić na Instagramie.

Matylda Damięcka zajmuje się też muzyką. Zajmuje się produkcją teledysków, ale także śpiewem. Po przerwie spowodowanej pandemią powróciła do koncertów "Cohen i kobiety", na których występuje m.in. Natalią Kukulską, Anitą Lipnicką, Grażyną Łobaszewską, Darią Zawiałow.

Matylda Damięcki ma też talent komediowy. Gra w warszawskim Klubie Komediowym, gdzie celnie komentuje rzeczywistość. Spełnia się również jako aktorka dubbingowa. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości