Megan Fox i Brian Austin Green są już po rozwodzie. Jak będą dzielić opiekę nad dziećmi?

Aktorka Megan Fox i Brian Austin Green byli małżeństwem przez 10 lat. Rozwodzili się przez dwa lata.
Megan Fox i Brian Austin Green są już po rozwodzie
Źródło: Getty Images
Megan Fox czekała na rozwód dwa lata. W końcu doszło do oficjalnego zakończenia jej małżeństwa z Brianem Austinem Greenem. W międzyczasie aktorka zdążyła zaręczyć się z nowym partnerem, a jej były mąż oczekuje kolejnego dziecka. Jak będą wyglądać ich relacje po rozwodzie?

Megan Fox wyszła za mąż za Briana Austina Greena w 2010 roku. Ich ślub był wielką tajemnicą, a sama ceremonia odbyła się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Para doczekała się trzech synów. Najstarszy w tym roku skończy 10 lat, a najmłodszy 6. O rozstaniu tej pary było głośno już kilka lat temu. Aktorka złożyła pozew o rozwód, ale później go wycofała. Ostatecznie w 2020 roku postanowiła zakończyć relację z Greenem, a w kwietniu tego samego roku związała się z raperem. Megan Fox i Machine Gun Kelly niedawno się zaręczyli.

Rozwód Megan Fox i Briana Austina Greena

Sprawa rozwodowa ciągnęła się przez dwa lata. Jak donosi magazyn "People", ich małżeństwo oficjalnie zakończyło się na rozprawie 8 lutego 2022. Megan Fox i Brian Austin Green musieli porozumieć się, co do warunków zakończenia związku. Nie mieli podpisanej intercyzy, więc według kalifornijskiego prawa powinni podzielić się dobytkiem po połowie. Pozostaje jeszcze kwestia ustalenia alimentów i opieki nad trójką dzieci. Zagraniczne media podają, że byli małżonkowie będą w równym stopniu zajmować się synami.

Brian Austin Green opisał swoje relacje z Megan Fox w lipcu zeszłego roku.

"Dla ludzi, którzy potrzebują wyjaśnień, Megan i ja świetnie się dogadujemy. Oboje staramy się współpracować dla dobra naszych dzieci" - napisał gwiazdor na Instagramie.

GLAM_KOLEZANKAZAZDROSC
Aneta Glam z "Żon Miami" szczerze o zazdrości

Megan Fox i jej nowy związek. Zaręczyny z Machine Gun Kelly'm

Byli małżonkowie zdążyli już nawiązać nowe relacje. Miesiąc temu Megan Fox ogłosiła swoje zaręczyny. Jej nowym wybrankiem jest amerykański muzyk i aktor Machine Gun Kelly. Mężczyzna jest 32-letnim raperem działającym na scenie muzycznej od 2006 roku. Aktorka pokazała nagranie z zaręczyn.

"Nie zdawaliśmy sobie sprawy z bólu, z jakim przyjdzie nam się zmierzyć w tak krótkim, szaleńczym okresie czasu. Nieświadomi pracy i wyrzeczeń, jakich wymagałby od nas związek, ale odurzeni miłością. I karmą. W jakiś sposób półtora roku później, przechodząc razem przez piekło i śmiejąc się więcej, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałam, poprosił mnie o rękę" - napisała gwiazda na Instagramie.

Z kolei Brian Austin Green znów będzie ojcem. Jak poinformował magazyn "People", były mąż Megan Fox związał się z Sharną Burgess. Dla aktora będzie to już czwarta pociecha, bo oprócz dzieci z Megan Fox ma jeszcze 19-letniego syna z innego związku.

Przeczytaj więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages.com

podziel się:

Pozostałe wiadomości