Michał Milowicz trafił do szpitala. "Trzymajcie kciuki"

Michał Milowicz trafił do szpitala
Michał Milowicz trafił do szpitala
Źródło: MWMEDIA
Michał Milowicz zaniepokoił swoich fanów. 4 stycznia aktor dodał zdjęcie na Instagramie ze szpitalnego łóżka. "Trzymajcie kciuki za rehabilitację, abym jak najszybciej mógł wrócić do was" - napisał.

Michał Milowicz w ostatnim czasie jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. "Bolec" z filmu "Chłopaki nie płaczą" ostatnim wpisem na Instagramie naniepokoił swoich obserwatorów. Aktor wyznał, że przeszedł ostatnio operację biodra, a teraz czeka go rehabilitacja.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Milowicz trafił do szpitala

Michał Milowicz dodał zdjęcie ze szpitalnego łóżka i napisał:

"Kochani, nowy ja zacząłem Dry January z 'Nowym Rokiem, nowym bokiem i nowym dzisiaj pierwszym krokiem'. A jak u was? Trzymajcie kciuki za rehabilitację, abym jak najszybciej mógł wrócić do was i na deski teatru etc... Uściski dla wszystkich i wspaniałego, spokojnego i przede wszystkim zdrowego 2023 roku! Nie jest lekko, ale przecież 'Chłopaki nie płaczą' CocoJambo i do przodu" - czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od bliskich i fanów aktora.

"Zdrówka Majlo" - napisał Michał Koterski,

"Zdrówka Milo, będziesz śmigał jak gazela" - napisała Katarzyna Skrzynecka,

"Silny jesteś, zaraz zapomnisz" - dodała Paulina Holtz.

Michał Milowicz — kariera i związki

Michał Milowicz jest znanym polskim aktorem. Na ekranie zaczął pojawiać się już na początku lat 90. Na przestrzeni lat zagrał w produkcjach takich jak: "Młode wilki", "Sztos", "Lokatorzy", "Chłopaki nie płaczą", "Poranek kojota", "Kiler-ów 2-och", "Na układy nie ma rady" czy "Futro z misia".

Michał Milowicz nie mówi w mediach o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że od pięciu lat związany jest z młodszą od niego o 13 lat Katarzyną Kędzierską.

"Poznaliśmy się w Teatrze Buffo na 25-leciu. To by taki moment integracji widzów z aktorami. Ja byłam z siostrą. Po tej części artystycznej, oficjalnej był bankiet. Michał mnie zauważył. Podszedł do mnie, zjawił się nagle i jakoś tak dalej poszło" - powiedziała Katarzyna Kędzierska w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Michał Milowicz powiedział, dlaczego tak późno zdecydowali się ogłosić w mediach, że są w związku.

"Nie chowaliśmy się. My się nie eksponowaliśmy. Może tak w skrócie powiem. Były burze, były róże i zmagania małe, duże. Potem nagle pojaśniało, do Tajlandii nas wywiało i radością posmyrało. To meandry naszej przyjaźni, naszego związku i w pewnym momencie postanowiliśmy, że pokażemy naszą radość i uśmiech po prostu" - przyznał aktor.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości