Michał Wiśniewski zdradził imię szóstego dziecka. Bardziej oryginalnie być nie mogło

Pola Wiśniewska w ciąży z Michałem Wiśniewskim
Pola Wiśniewska w ciąży z Michałem Wiśniewskim
Źródło: MWMEDIA
Michał Wiśniewski oczekuje narodzin swojego szóstego dziecka. To nie jedyna rewelacja, która w najbliższej przyszłości wywróci codzienność wokalisty do góry nogami. Gwiazdor opublikował filmik, w którym zapowiedział budowę domu w obecności ekipy filmowej. W tym samym nagraniu zdradził też imię dziecka. Jest co najmniej oryginalnie.

Informację Michał Wiśniewski podał za pomocą filmiku. W miniony weekend na platformie YouTube opublikował też zapowiedź swojego najnowszego programu "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Gwiazdy wzięły udział w kampanii Otwarte Klatki. Opowiedziały o poruszającym spocie

Michał Wiśniewski startuje z kolejną serią "Jestem jaki jestem". Tym razem zbuduje dom

Michał Wiśniewski zdobył popularność jako współzałożyciel zespołu Ich Troje w 1994 roku. Największe hity są nadal powszechnie znane, szczególnie pokoleniu lat 90. Chociaż okres jego największej kariery już definitywnie minął, to wokalista nadal pozostaje aktywny na rynku muzycznym. Do niedawna pełnił rolę jurora w popularnym talent-show z udziałem gwiazd, a obecnie przygotowuje się do premiery swojego nowego programu na kanale YouTube.

Michał Wiśniewski był jednym z pierwszych polskich celebrytów, którzy zdecydowali się na pokazanie swojego prywatnego życia w reality show "Jestem jaki jestem", który był emitowany przez stację TVN w latach 2003-2004. Teraz, po dwudziestu latach, piosenkarz powraca z odświeżoną wersją programu, który będzie składał się z 60 odcinków, a jego premiera zaplanowana jest na 30 kwietnia.

"Jestem Zwycięzcą i mam tę myśl, to przekonanie, że dobiję do brzegu, że choć poturbowany i bardzo zmęczony, będę mógł zamknąć za sobą drzwi do domu. Do własnego Domu — Przystani, której już nikt nigdy mi nie odbierze" - czytamy w opisie pod zapowiedzią.

Wiemy jak Michał Wiśniewski nazwie kolejne dziecko

W nowej wersji programu "Jestem jaki jestem", Michał Wiśniewski będzie pełnił funkcję hosta, a w narracji wspomagać go będzie lektor. Koszty związane z budową domu gwiazdora będą pokrywane przez sponsorów, których logotypy zostaną zaprezentowane na wizji. W zwiastunie programu pokazano całą rodzinę Wiśniewskich, w tym żonę Polę i dzieci wokalisty. Okazuje się, że niebawem dołączy jednak do nich kolejny członek popularnej familii.

W jednym z fragmentów zapowiedzi pokazano żonę wokalisty podczas badania u ginekologa. Para podzieliła się uroczym momentem, w którym dowiaduje się, jaką płeć będzie miało szóste dziecko Michała Wiśniewskiego. Podczas wizyty ujawnione zostało także imię, które zostanie nadane ich synowi. Jak na celebrytę przystało, Michał zaskoczył nietypowym wyborem i zdecydował się nazwać syna Cloë.

Syn Michała Wiśniewskiego będzie miał na imię Cloë
Syn Michała Wiśniewskiego będzie miał na imię Cloë
Syn Michała Wiśniewskiego będzie miał na imię Cloë

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości