Gwiazdy

Monika Mrozowska o planach córki. Co z jej studiami? "Może spotkacie ją na jakimś rejsie"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Córka Moniki Mrozowskiej będzie stewardessą

Córka Moniki Mrozowskiej dostarcza jej sporo powodów do dumy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl aktorka opowiedziała o tym, jaką przyszłość wybrało jej najstarsze dziecko. Karolina Szacciło w październiku miała rozpocząć studia. Czy coś się w tej kwestii zmieniło? Okazało się teraz, że przeszła rekrutację do LOT-u.

Kilka dni temu Karolina Szacciło skończyła 19 lat. Ostatni rok był dla niej wyjątkowy. Skończyła liceum, miała studniówkę, maturę. Jej rodzice przeżywali te szczególne chwile razem z nią. Monika Mrozowska często podkreślała, że jest dumna ze swojej córki.

Córka Moniki Mrozowskiej będzie studiować i pracować jednocześnie

Monika Mrozowska wypuściła swoje dziecko z rodzinnego gwiazda. Karolina wyrosła na piękną kobietę.

"Tegoroczna maturzystka… od października studentka… Moja najukochańsza córcia Karolina kończy dziś 19 lat. Słoneczko, spełniaj dalej swoje marzenia, nie trać wiary we własne siły, nawet jeśli utracą ją wszyscy dookoła. Kocham Cię! Nie przestajesz mnie zaskakiwać i jestem z ciebie niewyobrażalnie dumna" - napisała Monika Mrozowska kilka dni temu na Instagramie.

Niedawno zapytaliśmy aktorkę o to, jakie plany na przyszłość ma jej córka. Karolina rekrutowała na psychologię i socjologię. Teraz Monika Mrozowska poinformowała fanów, że dziewczyna zdecydowała się na jeszcze jeden krok.

Moja Karolcia idzie jak burza! Właśnie przeszła przez rekrutacje do LOT-u i… za 2 tygodnie zaczyna szkolenie na stewardessę. Może na jesieni spotkacie ją na jakimś rejsie

Zapytaliśmy gwiazdę, czy jej córka zmieniła plany i nie pójdzie jednak na studia.

- Planuje i studiować i pracować. Od początku tak chciała — wyjaśniła Monika Mrozowska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl

Jakub Jankiewicz o studiach na politechnice i Akademii Teatralnej
Jakub Jankiewicz o studiach na politechnice i Akademii Teatralnej Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Córka Moniki Mrozowskiej zaczyna dorosłe życie Źródło: Instagram @monikakingamrozowska

Monika Mrozowska o posiadaniu dużej rodziny. Myślała, że jej córka będzie jedynaczką

Monika Mrozowska to samodzielna mama czwórki dzieci. Oprócz dorosłej już córki Karoliny jest mamą dla 12-letniej Jagody, 8-letniego Józefa i rocznego Lucjana. W mediach społecznościowych relacjonuje liczne podróże z pociechami. Udowadnia, że da się prowadzić z nimi aktywne życie.

Aktorka otwarcie przyznała, że nie zawsze chciała mieć dużą rodzinę. Wyznała, co kiedyś sądziła o dzieciach i wolności.

"Kiedy byłam nastolatką, mówiłam, że w ogóle nie chcę mieć dzieci. Uważałam, że to wiąże się z zamieszaniem i odbiera wolność, a wiadomo, że wtedy potrzeba wolności jest priorytetem. Ale gdy byłam już na studiach, to pragnęłam mieć rodzinę, chociaż po urodzeniu pierwszej córki długo myślałam, że będzie jedynaczką. Po kilku latach urodziła się Jagoda, potem Józek i teraz Lucek. Moim patentem na rodzinę wielodzietną jest to, że dzieci rodziłam w dużych odstępach czasu. Wydaje mi się, że nie udźwignęłabym macierzyństwa rok po roku, bo faktycznie mocno ograniczałoby moją aktywność poza domem" - wyznała Monika Mrozowska w rozmowie z poradnikiem "Czas na Zdrowie".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości