Natalia Kukulska świętuje z fanami urodziny. "Nigdy nie traktowałam mojego zawodu jak misji"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Natalia Kukulska kończy 46 lat

Natalia Kukulska obchodzi 46. urodziny. Co rok otrzymuje od swoich wiernych fanów życzenia. Tym razem postanowiła zrobić im muzyczną niespodziankę. Jaką? Sami zobaczcie.

Natalia Kukulska urodziła się 3 marca 1976 roku jako córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Niestety straciła swoją mamę jako mała dziewczynka. To wydarzenie wpłynęło również na postrzeganie kariery wokalistki i ciągłe porównania do mamy, która była ulubienicą słuchaczy. Jednak Natalia Kukulska wykształciła własny styl muzyczny. Tak samo jest z jej wizerunkiem, który przez lata ewoluował. Artystka wielokrotnie zachwycała wyczuciem estetyki. Urodziny piosenkarki to okazja do wspomnień.

Fani świętują 46. urodziny Natalii Kukulskiej. Powrót dawnego przeboju

Artystka cieszy się licznym gronem wiernych fanów, którzy zasypali jej media społecznościowe wpisami z okazji urodzin. Natalia Kukulska chętnie udostępnia na InstaStories życzenia od słuchaczy.

"My number one — od lat" - brzmi osobisty wpis od internautki. W kolejnej relacji udostępnionej przez piosenkarkę czytamy dłuższą wiadomość.

"Chciałabym życzyć, by pani nadal tak się pięknie rozwijała, żeby była pani nadal tak wspaniała, zdobywała same najpiękniejsze sukcesy, wspaniałych fanów jak my! By była pani nadal taka szczęśliwa" - napisała fanka Natalii Kukulskiej.

Artystka postanowiła odwdzięczyć się za wzruszające życzenia i zapowiedziała fanom powrót jej przeboju sprzed lat, który wykona w akustycznej aranżacji.

"Już 11 marca poznacie singiel, który będzie promował moje najnowsze muzyczne wydawnictwo w kultowym formacie MTV Unplugged. Wybierając utwór jeszcze przed obecnymi tragicznymi wydarzeniami, nie sądziłam nawet, że jego przesłanie może dostać nowy wymiar czy kontekst. Tak bardzo potrzebna jest nam dziś nadzieja, a nawet zwykła otucha. Wiem, że dla wielu z Was utwór 'Decymy' z 2003 roku był czymś więcej niż zwykłą piosenką. Od lat docierały do mnie sygnały, jak ważna i pomocna stała się dla Was jego treść. Nigdy nie traktowałam mojego zawodu jak misji… ale przyznam, że poznając opisywane przez Was historie w relacji z tym utworem, po prostu czułam się potrzebna" - skierowana te słowa do obserwatorów na Instagramie.

Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej
Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej Małgorzata Ostrowska szczerze o polskich artystkach. Do jednej piosenkarki ma wyjątkowy sentyment.

Jak zmieniał się wizerunek Natalii Kukulskiej?

Natalia Kukulska jest bardzo elegancką kobietą. Lubi prezentować się w wyszukanych kreacjach, które podkreślają charakter jej występów scenicznych. Fani często z sentymentem powracają do małej dziewczynki i jej przeboju pt. "Puszek Okruszek". Z wiekiem Natalia Kukulska zaczęła szukać własnego stylu, wielokrotnie zmieniała stylizacje i fryzury. W latach 90. odsłaniała nogi i brzuch na scenie. Śledziła trendy i zachwycała figurą w obcisłych kombinezonach. W 2003 roku wokalistka własnoręcznie obcięła włosy i od tego czasu kierowała się w modzie przede wszystkim poczuciem wolności.

Natalia Kukulska zmieniała kolor, długość włosów i uczesanie. Raz stawiała na loki, a innym razem na proste pasma. Sporą zmianę wizerunkową przeszła w 2007 roku, kiedy to ukazała się płyta pt. "Sexi Flexi" inspirowana funkiem, disco i latami 80. Artystka zmieniła nie tylko fryzurę, ale i makijaż — na powiekach zaczęły pojawiać się jaskrawe kolory i kreski. Nieodłącznym elementem wizerunku Natalii Kukulskiej jest grzywka, którą nosi również teraz.

Fryzury Natalii Kukulskiej Źródło: MWMEDIA

Życzenia i kilka wspólnych zdjęć na Instagramie zamieściła również córka Natalii Kukulskiej, która otrzymała imię po swojej zmarłej babci. 16-letnia Ania Dąbrówka odziedziczyła po nich talent, ale wcale nie chce uczestniczyć w show-biznesie.

"Moją pasją, chcąc czy nie chcąc, jest muzyka. Mimo wszystko i tak odchodzę od tej samej branży, trochę idę w innym kierunku. Moim planem jest przede wszystkim musical. Ale mam ochotę spróbować też innych rzeczy np. filozofii. Też przez moment astronomia mnie kręciła" - wyznała córka Natalii Kukulskiej w wywiadzie dla "Vivy".

Ania Dąbrówka postrzegana jest przez pryzmat swojej mamy, tak samo jak Natalia Kukulska porównywana jest do Anny Jantar. Rodzinne podobieństwo jest naturalne, ale każda z tych kobiet reprezentuje inne pokolenie, a najmłodsza z nich może jeszcze zaskoczyć.

Natalia Kukulska w 2007 roku Źródło: Marek Ulatowski/mwmedia

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości