Natalia Szroeder o znajomości z Anią i Robertem Lewandowskimi. Zdradziła, jacy są prywatnie

Natalia Szroeder i Anna Lewandowska
Natalia Szroeder o znajomości z Anią i Robertem Lewandowskimi
Natalia Szroeder regularnie spotyka się z Anią i Robertem Lewandowskimi. Poznali się już jakiś czas temu na imprezie organizowanej przez wspólnych znajomych. Wokalistka zdradziła, jak para zachowuje się wśród najbliższych i czy ich medialny wizerunek pokrywa się z rzeczywistością.

To, że celebryci spędzają ze sobą dużo czasu, nawet prywatnie, nie wzbudza większego zdziwienia. Prawdziwe przyjaźnie w show-biznesie zdarzają się jednak wyjątkowo rzadko — taka branża. Jak zaawansowana jest relacja Natalii Szroeder z Anią i Robertem Lewandowskimi?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Natalia Szroeder o znajomości z Anią i Robertem Lewandowskimi

W zakresie doboru otaczających ją ludzi Natalia Szroeder ma dość wyśrubowane zasady. Nie stroni jednak od kontaktu z przedstawicielami branży, czego może dowodzić choćby impreza niespodzianka, jaką znani przyjaciele zorganizowali z okazji jej ostatnich urodzin. Niedawno media obiegła informacja o wyjątkowej relacji. Czyżby Anna i Robert Lewandowscy zaprzyjaźnili się z wokalistką?

"Przyjaźń to jest bardzo duże słowo, staram się go nie nadużywać. Nie miałam tak aż tak wielu momentów wspólnych z Anią i z Robertem. Natomiast bardzo się lubimy i mieliśmy faktycznie parę momentów, które były bardzo przyjemne. Mieliśmy okazję spędzić w tym roku razem Sylwestra" — wspomina w rozmowie z Jatrząb Post.

Natalia Szroeder zdradziła też, że po raz pierwszy spotkali się już kilka lat temu. Zostali zaproszeni przez tych samych znajomych na imprezę. Od tamtego czasu widują się dość regularnie.

"To są bardzo serdeczni ludzie, bardzo się lubimy i faktycznie raz na jakiś czas się spotykamy, ale nie mam żadnych pikantnych szczegółów w tej relacji" — zapowiedziała.

Natalia Szroeder - czy potrafi wybaczać?

Natalia Szroeder podzieliła się też szczegółami relacji z najbliższymi. Okazuje się, że i ona miewała w tym względzie wzloty i upadki.

"Na pewno parę razy się przejechałam na ludziach. Bardzo dużo cennych lekcji z tego wyciągnęłam" — zdradza.

Czy to oznacza, że wokalistka podchodzi do stosunków międzyludzkich w sposób zero-jedynkowy? Bynajmniej. Nie potrafi długo się gniewać i wszelkie nieporozumienia stara się wyjaśniać od razu.

"Raczej wybaczam, nawet jeżeli później nie mam kontaktu już z tymi ludźmi, to raczej urazy nie trzymam. Nie potrafię, jakoś mnie to wykańcza" - tłumaczy.

Być może właśnie dlatego, mimo wspaniałej kariery, nadal sprawia wrażenie "dziewczyny z sąsiedztwa"?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości