Nie żyje brat Madonny. Najstarszy z sześciorga rodzeństwa był bezdomny

Nie żyje brat Madonny
Nie żyje brat Madonny
Źródło: Getty Images
Nie żyje brat Madonny. W wieku 66 lat zmarł Anthony Ciccone, najstarszy z sześciorga rodzeństwa. Mężczyzna od lat zmagał się z alkoholizmem i bezdomnością. Osoba z rodziny piosenkarki wydała oświadczenie w sprawie jego śmierci. Przeczytajcie o tym, gdzie dorastała legendarna piosenkarka.

Madonna to jednocześnie imię i pseudonim artystyczny znanej wszystkim piosenkarki pop. Jej drugie imię to Louise, a nazwisko Ciccone. Była trzecim z sześciorga dzieci swoich rodziców. Dorastała u boku dwóch starszych braci i jednego młodszego oraz dwóch młodszych sióstr. Nie odniosła się do śmierci najstarszego brata, ale zrobił to bliski członek jej rodziny. Co wiemy o zmarłym Anthonym Ciccone?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia Wójcik w cyklu "Jacy rodzice, takie dzieci?"
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Nie żyje brat Madonny. Kim był Anthony Ciccone?

Podobno Anthony Gerrard Ciccone był bezdomnym i żył na ulicach Michigan. Był też na odwyku. Na Instagramie pojawiło się oświadczenie męża siostry Madonny. Joe Henry poinformował o śmierci szwagra.

"Mój szwagier, Anthony Gerrard Ciccone, opuścił ten padół zeszłej nocy. Znałem go, odkąd skończyłem 15 lat, od początku naszego życia w Michigan aż dotąd, minęło już tyle lat [...] Kochałem go i rozumiałem lepiej, niż czasami byłem skłonny przyznać… Żegnaj więc, bracie Anthony. Chcę myśleć, że Bóg, w którego wierzyła twoja błogosławiona matka (i moja), ma ją tam i ona czeka, by cię przyjąć" – napisał Joe Henry.

Szwagier Madonny również jest piosenkarzem, tekściarzem i producentem muzycznym. Poniżej opublikował zdjęcie zmarłego. Fani przesyłają kondolencje. Madonna ostatni post opublikowała pięć dni temu. Od tej pory nie była aktywna w mediach społecznościowych.

Rodzina Madonny. Co wiadomo o bliskich królowej pop?

Madonna urodziła się 6 sierpnia 1958 roku w mieście Bay City w stanie Michigan. Jej rodzicami byli Silvio Anthony Ciccone oraz Madonna Louise Ciccone. Matka piosenkarki zmarła, gdy ta miała 5 lat. Kobieta przegrała walkę z rakiem. Odeszła w wieku 30 lat. Madonna w wielu wywiadach powtarzała, że utrata matki odcisnęła piętno na jej życiu oraz twórczości. W dzieciństwie gwiazda odbierała wykształcenie w jednej z katolickich szkół. Nigdy nie miała problemów z nauką, ale jej zachowanie od najmłodszych lat było uznawane za kontrowersyjne. W wywiadach wspominała, że w tym okresie życia była "samotną dziewczyną, poszukującą czegoś". Artystka poszła na studia, ale porzuciła je i w 1978 roku opuściła rodzinne miasto, by zamieszkać w Nowym Jorku. Tam zaczęła się jej kariera.

W 1985 roku Madonna po raz pierwszy wyszła za mąż, poślubiła aktora Seana Penna. Ich małżeństwo rozpadło się jednak po 4 latach. Po rozwodzie z aktorem miała wielu partnerów. W 1996 roku Madonna urodziła córeczkę - Lourdes Marie Ciccone, której ojcem jest Carlos Leon. Cztery lata później Madonna wyszła za mąż za angielskiego reżysera Guy'a Ritchie'go, z którym ma syna, Rocco. Po ośmiu latach małżeństwo rozpadło się. Oprócz dwójki biologicznych dzieci Madonna ma również czworo adoptowanych pociech.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości