Nikodem Rozbicki świętował 32. urodziny w USA. Zjawiła się Julia Wieniawa?

Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa
Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa
Źródło: MWMEDIA
Nikodem Rozbicki skończył 32 lata. Aktor zdecydował się na rozpoczęcie studiów w USA. Poznaje tam nowych ludzi i jak wynika z jego relacji na Instagramie — świetnie się bawi. Gwiazdor pokazał zdjęcia i nagrania z urodzinowej imprezy. W jakim towarzystwie spędzał czas? Odwiedziła go Julia Wieniawa?

Nikodem Rozbicki urodził się 4 czerwca 1992 roku w Warszawie. Debiutował w filmie Katarzyny Rosłaniec "Bejbi blues", w którym zagrał główną rolę męską u boku Magdaleny Berus i Magdaleny Boczarskiej. Wystąpił też w drugiej i trzeciej części filmowego hitu "Listy do M.", a ostatnio wcielał się w Marcina Zawadę w filmie "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" oraz jego kontynuacji "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

25112023_MAMTALENT_WIENIAWA_URODZINY
Julia Wieniawa o 25. urodzinach. Podsumowała dotychczasową karierę
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nikodem Rozbicki skończył 32 lata. Pokazał imprezę urodzinową

Nikodem Rozbicki pokazał nagranie i zdjęcia z imprezy, która miała miejsce w USA w prestiżowym hotelu Chateau Marmont. Aktor pochwalił się relacją z nowymi znajomymi. Internauci złożyli mu życzenia urodzinowe. Gwiazdor kilka miesięcy temu opowiedział o tym, jak wygląda jego nowe życie. Podkreślił, że pomimo dzielącego dystansu stara się utrzymywać kontakt ze swoimi bliskimi.

"Wiadomo, jestem daleko, poznaję cały czas nowych ludzi. Nie mam swoich najbliższych, nie mam swojej kobiety. Nie mam swoich przyjaciół, nie mam moich braci. Oczywiście mamy siebie na FaceTime i to jest fajne. To jest wygodne i łatwe w tych czasach. No, ale jest to trochę takie definiujące. Takie życie na co dzień" - wyznał na gali Bestsellery Empiku 2023, gdy udzielił wywiadu serwisowi Fakt.

Julia Wieniawa nie pojawiła się na imprezie urodzinowej ukochanego. Aktor w tym samym wywiadzie wspominał o rozłące z partnerką.

"Natomiast ja szczerze mówiąc, lubię być sam ze sobą i lubię też ten moment, kiedy mam siebie, książki i to, co aktualnie mam na warsztacie. Julka zresztą myślę, że ma dość podobnie, dlatego u nas ten model działa. Julka nie dość, że pracuje, to ma silną osobowość i myślę, że świetnie sobie też sama radzi" - stwierdził Nikodem Rozbicki.

W maju tego roku Julia Wieniawa została zapytana o związek na odległość z Nikodemem Rozbickim, ale nie chciała rozmawiać o prywatnym życiu.

"To ma swoje plusy i minusy. I na tym bym skończyła" - powiedziała Pudelkowi, ale zaznaczyła, że w jej związku nie dzieje się nic złego.

Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki
Źródło: Instagram @nikodamn

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki — historia miłości

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znali się wiele lat wcześniej przed tym, jak o ich związku zaczęły rozpisywać się media. Dopiero pod koniec 2020 roku para zaczęła sugerować, że zrodziło się między nimi romantyczne uczucie. Potwierdzili związek w styczniu 2021, gdy na Instagramie podzielili się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, na których tulą się i całują na zamarzniętej tafli Morskiego Oka. Jednak w październiku 2022 roku aktorzy nieoczekiwanie wyznali, że się rozstali. Mimo to spędzali ze sobą dużo czasu. Jeździli razem na zagraniczne wyjazdy i często publicznie się wspierali.

W listopadzie 2022 Julia Wieniawa wypowiedziała się na temat relacji z byłym partnerem.

"Mamy bardzo dobry kontakt. Nasz związek opierał się na przyjaźni i ta przyjaźń została i mam nadzieję, że tak będzie, jak najdłużej. [...] To wszystko, co piszą brukowce, jest tak wyssane z palca, że nawet nie chce się komentować. To nie jest prawda i (brak czasu — przyp. red.) to nie był powód. I nie dowiecie się też, jaki był powód, bo to są moje prywatne sprawy" -wyznała w rozmowie z Pomponikiem.

W maju 2023 roku podczas sopockiego festiwalu artystka potwierdziła, że znów jest w związku z Nikodemem Rozbickim. Aktor był gościem w Radiu Zet, gdzie wziął udział w programie "Nie mam pytań". W rozmowie wyznał, że bycie osobą publiczną i życie w blasku reflektorów wpływa na jego związek.

"Ludzie mogą myśleć i pisać różne rzeczy, a dla mnie ważne jest to, że ja wiem swoje i karmi mnie to, że moi najbliżsi wiedzą, jaka jest prawda. Na pewno jest to trudne, szczególnie jak się spotykasz z dziewczyną, która jest na medialnym świeczniku. Przecież cokolwiek Jula nie zrobi, to zaraz jest artykuł na ten temat. Takie życie to pewno jest wyzwaniem" - powiedział w rozmowie z Szymonem Majewskim.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości