Olga Bołądź szczerze o związku. "Wcześniej uprawiałam samodzielne macierzyństwo"

Olga Bołądź szczerze o swoim związku
Olga Bołądź szczerze o swoim związku
Źródło: MWMEDIA
Olga Bołądź już od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Jakubem Chruścikowskim. Para właśnie oczekuje narodzin dziecka. W ostatnim wywiadzie aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała nieco więcej o swoim związku.

Olga Bołądź właśnie oczekuje narodzin swojego drugiego dziecka. Już za trzy miesiące aktorka i jej partner powitają na świecie niemowlę. To druga ciąża aktorki, bowiem Olga Bołądź ma 9-letniego syna z poprzedniego związku.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Jan Kliment boleśnie znosił pytania o ciążę. Jakim chce być ojcem?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Olga Bołądź niebawem zostanie po raz drugi mamą

Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu "Vivie!", w którym powiedziała, jak znosi ciążę.

"Skupiam się na przeżywaniu tego stanu bardzo świadomie. Po prostu się cieszę. Czerpię radość z każdego tygodnia. Czytam, śledzę, na jakim etapie rozwoju jest dziecko. To mi daje poczucie bezpieczeństwa i ogromną radość" - mówiła.

Co ciekawe, aktorka długo ukrywała tę informację przed mediami. Przez kilka pierwszych miesięcy wiedzieli tylko jej najbliżsi.

"Przez kilka miesięcy tylko rodzina i przyjaciele wiedzieli, że jestem w ciąży, na planie i w teatrze nikomu nie mówiłam. Długo nic nie było widać, więc nie miałam problemu. Uważałam, że tak powinnam. Że to jest moja prywatna sprawa. Mój skarb. Działałam w zgodzie ze sobą, chroniąc prywatność i moje dziecko. Mocno oddzielałam życie osobiste od zawodowego" - powiedziała.

Olga Bołądź o partnerze

W tym samym wywiadzie Olga Bołądź opowiedziała również o swoim związku z Jakubem Chruścikowskim. Aktorka nie kryła szczęścia.

"Wcześniej uprawiałam samodzielne macierzyństwo. Z tatą Bruna przyjaźnimy się, ale nie wychowujemy syna razem. Miałam w sobie taki drive: muszę zatroszczyć się o kasę, o nasze bezpieczeństwo, muszę szybko wracać do pracy. Byłam w ciągłej gotowości. Chciałam mojemu dziecku zapewnić wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze. Teraz czuję spokój, bo radość i obowiązki dzielę z partnerem. Już nie jestem sama na pierwszej linii frontu. Mogę odpuścić, odetchnąć. To wielka łaska" - wyznała.

Aktorka powiedziała również, że według niej nie ma idealnego czasu na macierzyństwo.

"Po prostu nie należy się tego bać. Bez względu na to, czy jest to ciąża wyczekana, czy nieplanowana. Jesteś z tym partnerem czy nie jesteś. Robisz karierę czy nie robisz… Życie ci to wszystko ułoży. Jestem zakochana w moim synu. Moja rodzina – i mój pies – to najpiękniejszy prezent, jaki w życiu dostałam. Wzruszam się, mówiąc o tym" - dodała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości