Seksistowskie żarty podczas gali Oscarów. "Nikt nie zwróci na to uwagi?"

Seksistowskie żarty podczas Oscarów 2022
Seksistowskie żarty podczas Oscarów 2022
Źródło: Disney General Entertainment Con
Za nami 94. gala rozdania Oscarów. Podobnie jak w poprzednich latach i tym razem nie zabrakło kontrowersji. Widzom nie spodobały się seksistowskie żarty jednej z prowadzących. "Obmacywanie ludzi na scenie jest obrzydliwe" - pisali.

Oscary 2022 zostały rozdane. Oprócz głośnego incydentu z Willem Smithem i Chrisem Rockiem, w sieci aż huczy od wpisów na temat seksistowskiego zachowania jednej z prowadzących — Reginy Hall, wobec mężczyzn pojawiających się na scenie.

Oscary 2022. Regina Hall krytykowana za zachowanie podczas gali

W tym roku galę wręczania Oscarów poprowadziły trzy kobiety — Amy Schumer, Wanda Sykes i Regina Hall. Panie związane są ze sceną stand-upową, dlatego przygotowały kilka skeczów. Niestety, żarty Reginy Hall nie spodobały się widzom i internautom. Szalę goryczy przelały uwagi, dotyczące grupy znanych aktorów, którzy pojawili się na scenie.

Obok prowadzącej na scenie stanęli Simu Liu, Bradley Cooper, Tyler Perry i Timothée Chalamet. Regina Hall najpierw skomplementowała ich wygląd, mówiąc, że wyglądają bardzo seksownie, a następnie zasugerowała, że oprócz maseczek powinni ściągnąć również ubrania.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów

"Jak tak można robić?"

Regina Hall dodała, że zaginęły wyniki testów aktorów na koronawirusa, więc ona może chętnie ich zbadać językiem za kulisami. Na tym jednak się nie skończyło. Chwilę później Regina Hall dotykała pośladków Josha Brolina i Jasona Momoy.

Jeszcze w trakcie emisji wręczenia Oscarów 2022 w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze, dotyczące seksistowskiego zachowania jednej z prowadzących. Widzowie nie kryli swojego oburzenia.

"Jak tak można? Nikt nie zwróci na to uwagi?", "Gdyby takie gesty były kierowane wobec kobiet, gala zostałaby przerwana", "Rozumiem, że #MeToo nigdy nie było traktowane poważnie w Hollywood z różnych powodów, ale obmacywanie ludzi na scenie jest obrzydliwe", "Balansujemy tu na cienkiej granicy", "Nie możecie tego zrobić dobrze, co?" - pisali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Disney General Entertainment Con

podziel się:

Pozostałe wiadomości