Oscary 2023. Internauci oburzeni wywiadem Hugh Granta. "Brak słów"

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Hugh Grant udzielił najkrótszego wywiadu w historii Oscarów

Hugh Grant udzielił najgorszego wywiadu w historii — twierdzą internauci. Gala wręczenia Oscarów jak co roku zebrała w hollywoodzkim Dolby Theatre śmietankę filmową z całego świata. Zwykle każdy z chęcią odpowiada na okołooscarowe pytania dziennikarzy. Z wyjątkiem naburmuszonego Hugh Granta.

Obyta z hejtem modelka plus size Ashley Graham zręcznie wybrnęła z lakonicznych odpowiedzi gwiazdora. Niemniej w komentarzach wrze od słów wsparcia dla niej i oburzenia wobec aktora. "Czy Hugh Grant starał się udzielić możliwie najgorszego wywiadu?"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wiosenny spot TVN. Kto pojawi się w nowej ramówce?
Wiosenny spot TVN. Kto pojawi się w nowej ramówce? Olivier Janiak wraz z kamerami "Co za Tydzień" zabrali widzów TVN na plan spotu wizerunkowego zatytułowanego "Wszystkie wymiary rozrywki".

Hugh Grant udzielił wywiadu Ashley Graham. Internauci oceniają jego zachowanie

Hugh Grant udzielił wywiadu Ashley Graham jeszcze przed wejściem na szampański (tym razem nie czerwony) dywan. Światowej sławy modelka plus size była jednym z korespondentów telewizji ABC. Aktorka zapytała, za kogo trzyma kciuki na gali i w co jest ubrany, ale nawiązała też do jego roli w nominowanym "Glass Onion".

Odpowiedzi Hugh Granta okazały się zaskakujące. Odpowiadał zdawkowo, widocznie zirytowany. Powiedział, że nie kibicuje nikomu i nie wie, kto zaprojektował jego garnitur.

"To po prostu mój garnitur. (...) Nie pamiętam mojego krawca" - odpowiedział ironicznie.

Ashley Graham nie dała zbić z tropu i postanowiła dzielnie podtrzymywać rozmowę z aktorem. Ten jednak nie chciał porozmawiać nawet o swojej roli w słynnym "Glass Onion".

"Cóż, ledwo w nim jestem. Jestem w nim przez około trzy sekundy" - powiedział.

Hugh Grant w rozmowie z Ashey Graham. Internauci gromią jego zachowanie

Sytuację szeroko komentowano między innymi na Twitterze. Internauci nie zostawili na gwiazdorze suchej nitki, twierdząc, że był dla rozmówczyni po prostu chamski, a jeśli nie miał ochoty na rozmowę, mógł jej po prostu odmówić.

"Ashley Graham zasługuje na honorowego Oscara za to, że zniosła Hugh Granta. Nie pojawiaj się na czerwonym dywanie, jeśli nie chcesz rozmawiać o Oscarach"

"Hugh Grant jest po prostu palantem. Był taki niegrzeczny dla Ashley Graham podczas wywiadu na czerwonym dywanie"

"Nie podoba mi się to, jest niegrzeczny i znacznie utrudnia jej pracę" - brzmią komentarze.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Przemówienie zdobywcy Oscara przejdzie do historii. "Spędziłem rok w obozie dla uchodźców"

Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciem z żoną Leo Messiego. Antonela Roccuzzo odpowiedziała

John Travolta nie mógł powstrzymać łez. Łamiącym głosem mówił o zmarłych przyjaciółkach

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

Pozostałe wiadomości