Patrycja Markowska o relacji z Janem Macierewiczem. "Pocałował mnie na ściance jak łobuz"

Patrycja Markowska o pocałunku z Janem Macierewiczem
Patrycja Markowska o pocałunku z Janem Macierewiczem
Źródło: MWMEDIA
Patrycja Markowska i reżyser Jan Macierewicz całowali się na premierze filmu pt. "Skołowani". Ta chwila została uwieczniona przez fotoreporterów, a fani piosenkarki zastanawiali się, czy artysta to jej nowa miłość po tym, jak gwiazda rozstała się z Jackiem Kopczyńskim. Patrycja Markowska zdradziła, co łączy ją z Janem Macierewiczem.

Patrycja Markowska przez lata była związana z aktorem Jackiem Kopczyńskim, z którym doczekała się syna Filipa. Para rozstała się prawie rok temu, ale dopiero niedawno ogłosiła to w mediach. Aktor ma już nową partnerkę, a piosenkarka deklarowała, że jest singielką. Po tym, jak publicznie całowała się z Janem Macierewiczem, pojawiło się wiele pytań na temat tego, czy ma nową miłość. Gwiazda wyjaśniła, kim jest dla niej reżyser.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

WERNISAZ_MARKOWSKA_SYN
Patrycja Markowska o karierze muzycznej syna. "Nie zamierzam mu torować dróg"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja Markowska o pocałunku z Janem Macierewiczem

Patrycja Markowska w rozmowie z Plejadą wyjaśniła, co zaszło między nią a Janem Macierewiczem na premierze jego filmu. Okazało się, że pocałunek był bardziej spontaniczny, niż by się to mogło wydawać. To twórca filmowy przejął inicjatywę.

"Jasiek mnie pocałował na ściance łobuz, ale zawsze był prowokatorem. Natomiast mamy relację jak brat i siostra. Nie jest absolutnie moim partnerem" - wyjaśniła Patrycja Markowska.

Piosenkarka dodała, że przyjaźni się z mężczyzną od wielu lat. Wspierali się na początku kariery. Jan Macierewicz był nawet menedżerem piosenkarki, gdy stawiała pierwsze kroki na scenie.

"Ta więź przez lata przetrwała dlatego, że byliśmy dzieciakami, gdy się poznaliśmy. Jasiek uczył się bycia menadżerem, mimo że pracował już w filmie, a ja się uczyłam bycia profesjonalną wokalistką. My z Jasiem trochę jak rodzeństwo przez te lata. To jest wieloletnia i bardzo zażyła relacja" - dodała w wywiadzie.

Patrycja Markowska poleciła swoim fanom najnowsze dzieło swojego przyjaciela. Jako II reżyser tworzył seriale i filmy, ale "Skołowani" to jego debiutancki film kinowy, w którym w głównych rolach występują Michał Czernecki oraz Agnieszka Grochowska.

"To komedia romantyczna z najwyższej półki. Wszystko się w tym filmie zgadza: reżyseria, zdjęcia, gra aktorska (wszyscy doskonali!), muzyka [...] Jestem dumna" - zachwala piosenkarka.

Patrycja Markowska jest gotowa na nowy związek?

Patrycja Markowska pierwszy raz w pełni otworzyła się na temat rozstania z Jackiem Kopczyńskim w programie Magdy Mołek "W moim stylu". Piosenkarka przeżywała zmiany w swoim życiu prywatnym. Przyznała, że musiała zagryzać zęby na koncertach, bo nie potrafi ukrywać swoich emocji i często pokazuje je w swojej twórczości. Decyzja o tym, aby zachować szczegóły rozstania dla siebie, została podjęta przez obie strony.

"My nie chcieliśmy o tym mówić za szybko. Jestem też za to wdzięczna Jackowi, że obydwoje bardzo nie chcieliśmy zrobić z tego szopki, jakiegoś przedstawienia. Dla mnie rozstanie po tylu latach jest tak bolesną rzeczą i tak bardzo ważną, przełomową, że bardzo chcieliśmy to przeżyć sami i nie wyobrażam sobie, co by było, gdyby Jacek czuł inaczej i miał potrzebę dzielenia się w mediach, chodzenia na wywiady i mówienia o tym" - powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek.

Patrycja Markowska spędziła Wielkanoc, skupiając się na swoim synu. Podkreśliła, że jego dobro jest dla niej priorytetem. Ma do byłego partnera duży szacunek. Nie prowadzi z nim wojny. Jacek Kopczyński jest teraz w związku z Klaudią Kardas, która jest autorką erotyku pt. "Kokainowa księżniczka". Pisarka potwierdziła związek z aktorem, gdy w gazetach pojawiły się pogłoski na ten temat. Patrycja Markowska wciąż jest singielką, ale deklaruje, że jest otwarta na miłość.

Na pewno po roku od rozstania otwieram się na ludzi. Jeśli pojawi się taki związek, o którym będę chciała powiedzieć, to się tym podzielę. Na razie nie chcę zapeszać
- wyznała w rozmowie z Plejadą.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości