Gwiazdy

Paweł Deląg po raz pierwszy we wspólnym wywiadzie z synami. Czym się zajmują?

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Paweł Deląg z synami pojawił się w telewizji

Paweł Deląg pojawił się ostatnio w programie "Dzień dobry TVN" wraz ze swoim starszym synem Pawłem Juniorem, a także z Mikołajem, o którego istnieniu dowiedzieliśmy się całkiem niedawno. O czym rozmawiali?

Paweł Deląg Junior i Mikołaj Deląg to synowie Pawła Deląga. O ile o starszym Pawle wiedzieliśmy od dawna, to fanów aktora bardzo zaskoczyła informacja o drugim synu gwiazdora — Mikołaju. Paweł Deląg powiedział publicznie o swojej młodszej pociesze dopiero kilka lat temu.

Damian Michałowski o współczesnym ojcostwie Źródło: Cozatydzień.tvn.pl

Paweł Deląg pokazał synów

Teraz cała trójka pojawiła się w "Dzień dobry TVN". Na początku tego roku Paweł Deląg Junior wziął ślub z Adrianną Malicką, a niedawno został po raz pierwszy ojcem. Jakiś czas temu w rozmowie z nami aktor zdradził, jakiej płci jest dziecko jego najstarszego syna.

Teraz o tym powiedział również jego syn.

"Urodziła nam się piękna córka 7 sierpnia. Malutka, chociaż według mnie jest tak duża, że już nie nadążam. Rozalia Barbara, jeszcze teraz był chrzest" - powiedział 29-latek.

Mikołaj Deląg i Paweł Deląg Junior o pracy z tatą

Synowie Pawła Deląga mają już za nim swoje pierwsze współprace zawodowe. Paweł Deląg Junior współpracował z ojcem przy dokumencie "Zrodzeni do szabli" i krótkometrażowym filmie "Pani Basia", natomiast młodszy Mikołaj pracował z tatą przy powstawaniu dokumentu w jego reżyserii o sytuacji uchodźców z Ukrainy.

Film "Wszystko będzie dobrze" opowiada historię 13-letniego Nikity, który wraz z rodziną ucieka przed wojną w swoim kraju i szuka schronienia w Polsce. Paweł Deląg zaznaczył, że w filmie chciał pokazać szlachetną postawę Polaków. Mikołaj Deląg był asystentem reżysera.

"Przybyłem na plan, nie wiedząc do końca, co mnie czeka. Temat filmu jest bardzo ciężki. Poznałem na miejscu dzieciaki, od których biła niesamowita energia. Bardzo się z nimi zżyłem" - powiedział 21-latek.

Paweł Deląg dodał:

"24 lutego miałem poczucie, że świat, w którym żyjemy, ulega zmianie, że jest to wydarzenie, które będzie miało ogromny wpływ na naszą przyszłość i na nasze bezpieczeństwo. Ja widzę wielką falę uchodźców, brutalność wojny. [...] Pomyślałem, że coś trzeba z tym zrobić, a co ja mogę zrobić? Oczywiście wesprzeć wszelkimi możliwymi sposobami Ukraińców. Tam, gdzie pracuję: złapać za kamerę i spróbować zrealizować film o tym co się dzieje" - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości