Pogodynka miała zapowiedzieć prognozę pogody na żywo. Nagle upadła

Autor:
Dominika
Kowalewska
Pogodynka zemdlała na wizji. Zajście uwieczniły kamery

W jednej z zagranicznych telewizji doszło do poważnie wyglądającej sytuacji. W trakcie realizowanego na żywo porannego pasma CBS Los Angeles pogodynka nagle oparła się o blat stołu, po czym osunęła się na ziemię. To nie pierwsza taka sytuacja z udziałem kobiety.

Programy na żywo rządzą się własnymi prawami. Mimo nienagannej prezencji i dobrego przygotowania prowadzących, na wizji zdarzają się małe bądź większe wpadki. Dochodzi nawet do chwili grozy! W sobotę w jednej z zagranicznych telewizji doszło do niebezpiecznie wyglądającego incydentu. Wszystko zostało nagrane, a film zyskał sporą popularność w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o udziale w programie
"Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o udziale w programie "Azja Express". Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie o udziale w programie

Pogodynka zemdlała na wizji

Odkąd dostęp do Internetu stał się powszechny, wszystko to, co przydarza się w telewizji, szybko ląduje w sieci. Szczególnie te sytuacje, które nie należą do codzienności. Jedna z nich miała miejsce w sobotę 18 marca na antenie stacji CBS Los Angeles. Ok. 7 rano tamtejsze pogodynka Alissa Carlson Schwartz miała przekazać najświeższe informacje dotyczące warunków atmosferycznych. Gdy prowadzące zapowiadały prognozę pogody, kamera pokazała stojącą przy blacie kobietę. Uwieczniono, jak pogodynka próbuje walczyć, jednak jej oczy wywracają się na drugą stronę. Kobieta opiera się o blat, po czym z hukiem upada. Mimo że program przerwano, zarejestrowany fragment szybko wylądowała w sieci i zyskał wprost viralową popularność.

Jak poinformował serwis TMZ po przerwaniu transmisji i zapowiedzeniu przerwy, poranny program nie wrócił już na antenę. Widzowie mocno zaniepokoili się stanem pogodynki.

Pogodynka podziękowała za wsparcie

Upadek Alissy Carlson Schwartz wyglądał bardzo groźnie. Toteż nie dziwi fakt, że widzowie obserwujący z niemałym przerażeniem zarejestrowaną sytuację zainteresowali się dalszym losem pogodynki. Niedługo później kobieta postanowiła opublikować krótki wpis, w którym podziękowała wszystkim za okazane wsparcie.

"Dziękuję za wszystkie SMS-y, telefony i wiadomości. Wszystko będzie ze mną dobrze" - napisała Alissa Carlson Schwartz na Facebooku.

Do sprawy odniósł się przedstawiciel stacji CBS Los Angeles, który podziękował współpracownikom Alissy Carlson Schwartz za szybkie i sprawne udzielenie niezbędnej pomocy.

"Chcę podziękować współpracownikom, którzy podjęli natychmiastowe działania, aby pocieszyć Alissę i zadzwonić pod numer 911. Alissa jest teraz leczona w szpitalu. Miejmy nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej. W międzyczasie Alissa będzie w naszych myślach i modlimy się, aby wkrótce poczuła się znacznie lepiej" - powiedział Mike Dello Stritto.

Przedstawiciel stacji zapewnił, że gdy tylko pogodynka poczuje się lepiej, wróci na antenę. To nie pierwszy raz, kiedy Allisa Carlson Schwartz ma problemy na wizji. Jak podaje serwis TMZ, podobne zdarzenie miało miejsce w 2014 toku, kiedy to pracowała w kalifornijskiej telewizji. Wówczas pogodynka zwymiotowała w trakcie występu na wizji, co początkowo tłumaczyła przeziębieniem. Dokonała jednak niezbędnych badań i okazało się, że ma nieszczelną zastawkę serca. Nie wiadomo, czy sobotni incydent jest związany z problemami zdrowotnymi kobiety.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Facebook @Alissa Schwartz

Pozostałe wiadomości