Gwiazdy

Szczegóły pogrzebu Dawida Ozdoby. Były partner Edyty Herbuś spocznie w rodzinnej miejscowości

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dawid Ozdoba, "Na Wspólnej"

Dawid Ozdoba był trenerem personalnym i zawodnikiem MMA. Rozgłos przyniósł mu związek z Edytą Herbuś. W 2011 r. wraz ze swoją grupą taneczną dotarł do półfinału 4. edycji programu "Mam talent!". Znamy szczegóły jego ostatniego pożegnania.

Dawid Ozdoba był znany również jako tancerz erotyczny. Zmarł 3 października 2022. O śmierci mężczyzny poinformowała jego mama. Podano już do wiadomości szczegóły jego pogrzebu.

Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Dawida Ozdoby?

Pogrzeb Dawida Ozdoby odbędzie się 14 października w kaplicy cmentarnej w Drawsku Pomorskim o godzinie 14.00. Godzinę wcześniej będzie miało miejsce wystawienie trumny z ciałem zmarłego i odmówienie Modlitwy Różańcowej. Po mszy trumna zostanie odprowadzona do grobu na cmentarzu w tej samej miejscowości.

Edyta Herbuś pożegnała Dawida Ozdobę. Przyjaciele nie mogą pogodzić się z jego śmiercią

Po śmierci Dawida Ozdoby głos zabrała Edyta Herbuś, która zdradziła, jak wyglądała ich ostatnia rozmowa.

"Dawid napisał do mnie, przepraszając mnie, mówił o tym, że jest właśnie w terapii, że mu zależy na tym, żebym mu wybaczyła, żeby nie zostało już między nami żalu i szczerze mówiąc, bardzo miałam nadzieję i tego mu właśnie życzyłam, żeby sobie poukładał dobre życie i żeby był szczęśliwy. Miałam nadzieję, że tak się stanie. Cieszyłam się, że pracuje nad sobą. Bardzo jest mi przykro, że tak się sytuacja potoczyła. Przesyłam kondolencje rodzinie i bliskim" - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Znajomi i przyjaciele tancerza cały czas publikują wzruszające wiadomości do zmarłego w mediach społecznościowych.

"Ciężko mi w to uwierzyć... Niestety... Spoczywaj w pokoju [*] Człowieku wielu talentów, z pasją, niesamowity tancerz, showman, pasjonat sportu" - czytamy na Facebooku.

"Kolorowy ptak kochający życie… któremu niestety skrzydła zabrała choroba. Depresja. Można pisać dużo, ale niech ten post, ta świadomość, że Dawid przegrał z nią walkę, pomoże choć jednej osobie, która się z nią zmaga. Nie czekajcie, nie wmawiajcie sobie 'dam radę', 'ogarnę to'. Niech Jego przykład da Wam siłę, aby sięgnąć po pomoc. Fachową pomoc. Zanim będzie za późno" -  brzmi kolejny wpis.

Jeżeli przechodzisz kryzys, masz depresję, myśli samobójcze lub znasz kogoś, komu potrzebna jest pomoc - nie czekaj, tylko natychmiast skontaktuj się ze specjalistą. Oto najważniejsze numery telefonów:

800 70 2222 - Centrum Wsparcia Dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym – 24/7

116 111 - Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży – 24/7

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości