Gwiazdy

Joanna Koroniewska traci głos. Musiała poddać się zabiegowi

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Joanna Koroniewska zaczęła tracić głos

Joanna Kroniewska zaniepokoiła fanów zdjęciem z opatrunkiem na szyi. Gwiazda przyznała, że w ostatnim czasie zaczęła tracić głos i musiała poddać się specjalistycznemu leczeniu. W celu uratowania swoich strun głosowych przeszła też zabieg. Na czym polegał?

Joanna Koroniewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która sympatię fanów zyskała nie tylko za sprawą swojego talentu scenicznego. Żona Macieja Dowbora słynie bowiem z dużego poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Gwiazda lubi opowiadać fanom o życiu prywatnym i zawsze mówi, co u niej słychać. Tym razem jednak nie miała do przekazania dobrych wiadomości.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować" Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Joanna Koroniewska ma problemy ze zdrowiem. Zaczęła tracić głos

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z obszernym opatrunkiem na szyi, spod którego wystawała rurka. Żona Macieja Dowbora wyraźnie wyglądała na zmęczoną i niezbyt zadowoloną z zaistniałej sytuacji. Potem wyjaśniła, że zaczęła tracić głos, który w jej zawodzie jest najważniejszym atrybutem i musiała przejść specjalistyczny zabieg.

"To co poprawić na początek?! Nos, piersi czy może usta? Nie, to nie jest dieta zmieniająca rysy ani też przygotowanie do lotu w kosmos, choć lot korci mnie jednak bardziej niż operacje plastyczne! Okazało się, że nadszedł ten moment, w którym, jeśli nie przestanę krzyczeć, to najpewniej przestanę mówić… Ups…" - zaczęła wpis aktorka.

Następnie w swoim humorystycznym stylu gwiazda zapytała fanów, co radzą jej zrobić z tym problemem.

"Zatem co mi radzicie? Przestać wkurzać się na Macieja Dowbora (choć to WCALE nie będzie łatwe), czy jednak dalej pracować nad moim niewątpliwie chrypiącym, sensualnym altem?" - zakończyła.

Fani żony Macieja Dowbora życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.

"Stay strong Asia";

"Dużo zdrówka" - pisali internauci.

Joanna Koroniewska przeszła rehabilitację strun głosowych. Na czym polega jonoforeza?

Joanna Koroniewska w swoim poście wyjawiła, że przeszła zabieg, który ma pomóc uratować jej struny głosowe, jednak nie zdradziła, o co dokładnie chodzi. Nutkę tajemnicy postanowiła rozwiać jej koleżanka po fachu, czyli Joanna Jabłczyńska. Gwiazda wyjaśniła w komentarzach pod postem, że Joanna Koroniewska przeszła popularny wśród aktorów zabieg jonoforezy, który sama też dobrze zna z autopsji. Żona Macieja Dowbora potwierdziła, że trafiła w sedno.

Jonoforeza jest wykorzystywana do rehabilitacji strun głosowych między innymi u zawodowych śpiewaków lub aktorów i jest zabiegiem z zakresu fizjoterapii. Polega na wprowadzeniu w chore miejsca leków z wykorzystaniem przepływu prądu stałego. Warto zaznaczyć, że sam zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny, ale powoduje mrowienie. Wykonanie jonoforezy trwa zwykle około 10 minut.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości