Pożar na ślubie Karoliny Pisarek. Modelka skomentowała wydarzenie

Autor:
Dominika
Kowalewska
Pożar na ślubie Karoliny Pisarek

Jak donoszą media, na ślubie Karoliny Pisarek miało dojść do niebezpiecznego incydentu. W trakcie weselnej zabawy część dekoracji stanęła w płomieniach. Jeden z gości uwiecznił całe zajście, jednak film szybko zniknął z sieci. Co na to Karolina Pisarek?

W piątek (10 czerwca) Karolina Pisarek i Roger Salla stanęli na ślubnym kobiercu. Para pobrała się w oddalonym od Warszawy o 80 km Folwarku Łochów. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd. W ceremonii uczestniczyli m.in. Klaudia El Dursi, Magdalena Pieczonka i para Fit Lovers. Wystrój bogato zdobionego kompleksu nawiązywał do mody, z którą związana jest kariera zawodowa panny młodej. Wszędzie pełno było różowych kwiatów, które wpisywały się w motyw przewodni wesela.

Pożar na weselu Karoliny Pisarek?

Jak donosi serwis Pudelek, podczas wesela doszło do niebezpiecznego incydentu. Zagrożony był przepiękny tort! Nagle dekoracje wokół ciasta stanęły w płomieniach. Goście musieli zostać ewakuowani. Jednak nie wszyscy grzecznie podporządkowali się poleceniom. Jeden z influencerów - Paweł Świnarski - postanowił zarejestrować zajście i opublikować wideo na swoim koncie na Instagramie. Można było na nim zobaczyć szalejący ogień, który trawił dekoracje wokół weselnego tortu.

Wideo po kilku minutach zniknęło, prawdopodobnie na prośbę pary młodej. Serwis Pudelek zwrócił się do Karoliny Pisarek z prośbą o komentarz w tej sprawie. Zapracowana panna młoda odpowiedziała:

"Podczas jednej z atrakcji pióro się zapaliło i szybko zostało wszystko ugaszone. 10 minut później bawiliśmy się dalej do białego rana" - wyznała.

Sytuacja najwyraźniej nie była aż tak poważna, na jaką wyglądała.

Jacy rodzice, takie dzieci? 1. Jan Kietliński
Jacy rodzice, takie dzieci? 1. Jan Kietliński Jan Kietliński w pierwszym odcinku cyklu Aleksandry Czajkowskiej "Jacy rodzice, takie dzieci?"

Karolina Pisarek - mąż. Kim jest Roger Salla?

Historia poznania pary mogłaby posłużyć jako pomysł na scenariusz komedii romantycznej. Karolina Pisarek niedawno została żoną Rogera Salli. Kim jest partner celebrytki? Roger Salla jest biznesmenem, wiceprezesem w firmie świadczącej usługi finansowe w branży e-commerce. Mężczyzna obchodzi urodziny 8 czerwca. Roger Salla skończył w tym roku 29 lat.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości