Rihanna zaskoczyła metamorfozą. Zaprezentowała się w krótkich włosach

Rihanna
Rihanna
Źródło: Getty Images
Rihanna podczas jednego z niedawnych wydarzeń zaskoczyła fanów. Gwiazda zaprezentowała zebranym krótką fryzurę, eksponującą naturalny skręt jej włosów. Czy można się spodziewać, że ta metamorfoza zwiastuje nową płytę gwiazdy?

Rihanna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek na globalnej scenie muzycznej. Jednak jakiś czas temu wokalistka zdecydowała zrobić przerwę od nagrywania piosenek i skoncentrowała się na rozwoju swojej marki kosmetycznej. Prywatnie, w ubiegłym roku gwiazda została matką po raz drugi. Informacje o swojej ciąży przekazała podczas występu na Super Bowl Halftime.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

21032024_KLARA_WARNKE_RODZICIELSTWO
Katarzyna Warnke o macierzyństwie i pielęgnowaniu własnych potrzeb
Katarzyna Warnke od lat jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Co jakiś czas udziela również wywiadów, w których uchyla rąbka tajemnicy związanego z życiem prywatnym. Podczas premiery serialu "Klara" w rozmowie z nami przyznała jakie wartości dotyczące wychowania dzieci przejęła od własnych rodziców.

Rihanna zaskoczyła krótką fryzurą

Rihanna zaskoczyła świat swoją najnowszą metamorfozą. Gwiazda zrezygnowała z długich blond włosów na rzecz krótkiej, kręconej fryzury. Chociaż pozornie mogłoby się wydawać, że wspomniana zmiana ma coś wspólnego z nową muzyką artystki, to niestety nic bardziej mylnego.

Gwiazda zdecydowała się promować nowym wizerunkiem właśnie wypuszczoną linię kosmetyków do włosów, która jak przekonuje, ma zapewniać nieustanną pielęgnację i wzmacnianie włosów przy każdym użyciu. Swoją metamorfozę zaprezentowała zaś na specjalnym evencie reklamującym jej kosmetyczne nowości w Los Angeles.

Jednak nowa fryzura gwiazdy to nie jedyne, co togo wieczoru przyciągało uwagę zebranych. Stylizacja artystki również robiła olbrzymie wrażenie. Na uwagę zasługiwał skórzany komplet – długa spódnica i oryginalna czerwona kurtka oraz masywna biżuteria.

Rihanna zaskakuje na okładce "Vogue"

Rihanna z powodzeniem rozwija również swoją karierę jako bizneswoman. Jej marka kosmetyczna odnosi ogromne sukcesy i jest ceniona przez konsumentów na całym świecie. Od 1 kwietnia także klienci z Chin będą mogli nabywać produkty kosmetyczne stworzone przez artystkę.

Z myślą o tym nowym rynku Rihanna podjęła decyzję o przeprowadzeniu intensywnej kampanii promocyjnej. Wybór padł na jedno z najbardziej prestiżowych wydawnictw modowych - "Vogue". Rihannę można było zobaczyć na okładce chińskiej edycji tego magazynu w kwietniu, co z pewnością przyciągnęło uwagę wielu potencjalnych klientów.

25 marca ujawniono pierwsze zdjęcia z sesji, która towarzyszy promocji marki gwiazdy w Chinach. Fotografie przedstawiają Rihannę w spektakularnych kreacjach. Jednym z najbardziej zwracających uwagę elementów tej sesji jest haftowany kowbojski kapelusz i dopasowana do niego kurtka.

Oczekuje się, że wprowadzenie kosmetyków Rihanny na chiński rynek przyniesie marce artystki jeszcze większe sukcesy. Podbój kolejnego kraju jasno pokazuje, że gwiazda to nie tylko utalentowana artystka, ale też skuteczna bizneswoman, która potrafi odnosić sukcesy w różnych dziedzinach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości