Rihanna kończy 35 lat. Zobacz wszystkie związki gwiazdy

Rihanna i A$AP Rocky. Czy gwiazda wreszcie odnalazła szczęście?
Rihanna i A$AP Rocky. Czy gwiazda wreszcie odnalazła szczęście?
Źródło: Getty Images
Rihanna jest gwiazdą, której nie tylko bogata twórczość artystyczna i występy na żywo wzbudzają zainteresowanie mediów. Fani piosenkarki wyczekują również informacji o jej życiu prywatnym. Na liście partnerów, z którymi widywana była Rihanna, znajduje się wiele gorących nazwisk Hollywood. Zobacz, z kim spotykała się gwiazda.

Rihanna jest jedną z najbardziej znanych artystek na świecie. Pochodząca z Barbadosu gwiazda ma na koncie wiele znanych hitów, takich jak "Umbrella", "We Found Love" oraz "Diamonds". Niedawno głośno było w mediach na temat pierwszej ciąży artystki. Teraz podczas występu na Super Bowl, artystka ogłosiła swoją drugą ciążę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

SPOTTVN_CZT_BOCZARSKA_PRACAZMATEUSZEM
Magdalena Boczarska o pracy z Mateuszem Banasiukiem. "Ktoś późno na to wpadł"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Rihanna i jej burzliwy związek z Chrisem Brownem

Pierwszym znanym partnerem Rihanny był muzyk Chris Brown, z którym poznała się już w 2005 roku. Jednak zaczęli się spotykać dopiero 2 lata później. Warto dodać, że znajomość artystów rozpoczęła się, gdy oboje byli jeszcze mało znani. Rihanna i Chris Brown przez media i fanów byli uznani za wręcz idealną parę do momentu, gdy w 2009 roku nie wyciekły do prasy zdjęcia posiniaczonej twarzy piosenkarki. Do pobicia artystki przez muzyka doszło w drodze powrotnej z imprezy poprzedzającej rozdanie nagród Grammy.

Chris Brown przyznał się do pobicia Rihanny, w czego efekcie w 2009 roku skazany został na 5 lat więzienia w zawieszeniu. Ogromnym zaskoczeniem był dla wszystkie powrót artystki do muzyka w 2013 roku. Wspomniana podczas wywiadu dla magazynu "Rolling Stone" tak skomentowała sprawę:

"Zdecydowałam, że ważniejsze jest dla mnie bycie szczęśliwą [...] Nawet jeśli to błąd, to jest to mój błąd [...] Zbudowaliśmy na nowo zaufanie. Kochamy się i prawdopodobnie zawsze będziemy. To nie jest coś, co będziemy próbować zmienić. Dobrze wiesz, że to nie jest coś, co możesz wyłączyć, jeśli kiedykolwiek byłeś zakochany" - powiedziała gwiazda w rozmowie z magazynem.

Powrót trwał zaledwie kilka miesięcy, a już w maju 2013 roku w jednym z wywiadów Drake potwierdził, że relacja z Rihanną przeszła do historii.

Związek Rihanny z Chrisem Brownem zdecydowanie należał do burzliwych
Związek Rihanny z Chrisem Brownem zdecydowanie należał do burzliwych
Źródło: Getty Images

Drake, Leonardo DiCaprio i Matt Kemp, czyli z kim jeszcze miała spotykać się Rihanna

Po pierwszym rozstaniu Rihanny z Chrisem Brownem, a przed ponownym zejściem się pary, artystka spotykała się z baseballistą, Mattem Kempem. Paparazzi po raz pierwszy przyłapali zakochanych w sylwestrową noc 2009 roku. Niedługo potem sportowiec potwierdził związek z piosenkarką w rozmowie z magazynem "Us Weekly".

"Tak! To moja dziewczyna. [...] Uwielbiam przebywać w jej towarzystwie" - powiedział.

Na początku 2016 roku media rozpaliła informacja o rzekomym romansie barbadoski z aktorem Leonardo DiCaprio. Gwiazdy miały nie szczędzić sobie czułości w jednym z paryskich klubów. Później byli widziani ponownie podczas jednego z muzycznych festiwali. Mimo to znajomi pary nie potwierdzili, aby ci byli w związku, a ich relacja miała być czysto przyjacielska.

Związek miał za to łączyć Rihanne z Drakiem. Plotki podgrzał sam artysta, wyznając podczas gali "MTV Music Video Awards" w 2016 roku, że był zakochany w piosenkarce, odkąd skończył 22 lata. Podczas afterparty para nie kryła się ze swoimi uczuciami. Niestety ich szczęście nie trwało długo, bo już dwa miesiące później jeden serwisów ogłosił, że Rihanna i Drake rozstali się z powodu różnicy planów.

Rihanna i Drake wyglądali na idealnie dobraną parę
Rihanna i Drake wyglądali na idealnie dobraną parę
Źródło: Getty Images

Rihanna i A$AP Rocky. Czy gwiazda odnalazła wreszcie szczęście?

Pierwsze płotki o tym, że Rihanna i A$AP Rocky (Rakim Mayers) są razem, pojawiły się w listopadzie 2019 roku. Jednak dopiero kilka miesięcy później wspomnieni postanowili potwierdzić publicznie łączące ich uczucie. Para pojawiła się pierwszy raz razem podczas "Met Gala" we wrześniu 2021 roku. W międzyczasie ukazał się wywiad rapera dla magazynu "GQ", w którym został zapytany o relację łączącą go z artystką.

"Jest o wiele lepiej, gdy masz tę jedyną. Ona się równa milionom innym. Kiedy jesteś pewien, to jesteś pewien. Ona jest tą jedyną" - powiedział w rozmowie z magazynem.

Rihanna i A$AP Rocky powitali na świecie swoje pierwsze dziecko 13 maja 2022 roku w Los Angeles. Podczas niedawnego występu artystki na Super Bowl nieoczekiwanie piosenkarka zakomunikowała, że spodziewa się drugiej pociechy. Było to ogromnym zaskoczeniem dla mediów i fanów artystki.

Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się drugiego dziecka
Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się drugiego dziecka
Źródło: Getty Images

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości