Roksana Węgiel przygotowuje dla partnera wyjątkową niespodziankę. "Planuję nagrać piosenkę"

Autor:
Norbert
Żyła
Roksana Węgiel poleciała na Malediwy

Roksana Węgiel w rozmowie z nami opowiedziała o swojej relacji z partnerem oraz zdradziła, w jaki sposób spędzą walentynki. Gwiazda podzieliła się również sekretem dotyczącym tego, jaki prezent przygotowała dla swojego partnera. Niewiele osób może sobie na niego pozwolić.

Roksana Węgiel to pochodząca z Jasła wokalistka, która swoją karierę rozpoczęła w znanym międzynarodowym konkursie muzycznym. Gwiazda pomimo młodego wieku już może się pochwalić wieloma muzycznymi sukcesami. Pomimo ogromnego sukcesu Roksana Węgiel nadal pozostaje skromną osobą, której nie zmieniła popularność.

Resztę artykułu przeczytasz pod artykułem wideo.

Anna Kalczyńska o wymarzonym prezencie na walentynki
Anna Kalczyńska o wymarzonym prezencie na walentynki Anna Kalczyńska o wymarzonym prezencie na walentynki

Roksana Wegiel o tym, jak spędzi walentynki

Od kilku tygodni głośno jest na temat nowego związku Roksany Węgiel. Partnerem artystki jest Kevin Mglej, który również jest związany z branżą artystyczną, tworząc teksty piosenek. Media zelektryzowała informacja dotycząca różnicy wieku, która dzieli parę zakochanych. Roksana Węgiel jest bowiem młodsza od swojego partnera o 8 lat.

Sama artystka nie przejmuje się różnicą wieku i chętnie chwali się zdjęciami z ukochanym w swoich mediach społecznościowych (pisaliśmy o tym tutaj). Roksana Węgiel nie musi się również obawiać o akceptację związku przez najbliższych. Jak tłumaczy, jej rodziców w chwili poznania również dzieliła podobna różnica wieku, dlatego otrzymuje z ich strony pełne zrozumienie.

W związku ze zbliżającymi się walentynkami wypytaliśmy Roksanę Węgiel o to, jaki ma stosunek do święta zakochanych oraz czy zmierza je spędzić wraz z nowym partnerem.

- Raczej neutralny, jest bardzo miłe, ale nie przywiązuję do niego ogromnej wagi. Zresztą mając takiego chłopaka, walentynki ma się codziennie (śmiech) [...] Większość wolnego czasu spędzamy razem więc i ten dzień nie mógł nam umknąć — zdradziła nam gwiazda.

Roksana Węgiel zapytana o walentynkowe plany odpowiedziała krótko, ale dosyć wymownie.

- Niech to zostanie naszą słodką tajemnicą — odpowiedziała tajemniczo.

Roksana Wegiel w towarzystwie swojego partnera Źródło: Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel przygotowała dla partnera specjalny prezent

W dalszej rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Roksana Węgiel opowiedziała nam, czy wraz z partnerem zamierzają obdarować się w tym roku prezentami. Odpowiedź z pewnością wiele osób zaskoczy, ponieważ artystka przygotowała dla swojego partnera specjalny podarunek, na który nie każda para może sobie pozwolić. Przy okazji artystka powiedziała o tym, czy wraz z partnerem stawiają na obdarowywanie się materialnymi prezentami.

- Nasze prezenty przybierają inną niż materialną formę. W tym roku planuję nagrać mu piosenkę, ale Ciiiii, bo może jeszcze nie pokazałam a Kevin... znając jego zamiłowanie do poezji, to pewnie mi coś napisze — tajemniczo dodała na koniec Roksana Węgiel.

Jak widać, artystyczne zdolności mogą się również przydać do stworzenia swojej drugiej połówce wyjątkowego prezentu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości