Sandra Bullock i Channing Tatum poznali się w nietypowych okolicznościach. Ich córki wszczęły bójkę

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Sandra Bullock i Channing Tatum poznali się w nietypowych okolicznościach

Sandra Bullock i Channing Tatum pracują razem na planie nowego filmu. Aktorzy, promując swoją najnowszą produkcję, w jednym z wywiadów opowiedzieli, jak doszło do ich pierwszego spotkania. Co ciekawe, zainicjowały je ich córki, które wszczęły bójkę w przedszkolu.

Sandra Bullock i Channing Tatum są gwiazdami Hollywood. Obydwoje mają na koncie wiele filmów i produkcji, które cieszyły się zainteresowaniem na całym świecie. Już niebawem do kin trafi ich najnowszy film "Zaginione miasto", w którym aktorka wciela się w postać błyskotliwej, ale samotnej pisarki, która zostaje uprowadzona wraz z modelem z okładki jej książki, w którego wcielił się Channing Tatum.

Sandra Bullock i Channing Tatum o pierwszym spotkaniu

W Polsce film będzie dostępny w kinach już od 1 kwietnia. Jak się okazało, aktorzy mieli okazję poznać się wcześniej na gruncie prywatnym. O tym spotkaniu powiedzieli w wywiadzie dla "The New York Times". Okazało się, że ich córki Everly i Laila wszczęły bójkę w przedszkolu i rodzice zostali wezwani do szkoły.

Zapytani przez dziennikarza o to, jak się poznali, Channing Tatum odpowiedział, że wyrzucił to z pamięci, a Sandra Bullock dodała, że wiąże się z tym zespół stresu pourazowego. Dalej wyjaśnili:

"Poznaliśmy się z powodu pewnego dramatu, w gabinecie dyrektora w przedszkolu. Zostaliśmy wezwani razem, ponieważ Everly i Laila wdały się w poważną awanturę. Każde z nas miało nadzieję, że to dziecko tego drugiego było winne" - powiedzieli.

Zobacz wideo:

Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny? Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Channing Tatum i Sandra Bullock — dzieci

Dalej opowiedzieli, że niedługo później spotkali się na imprezie urodzinowej aktorki.

"Zgadza się, to był chyba mój pierwszy tydzień w Hollywood. Byłeś pierwszą sławną osobą, którą poznałem. Niech Bóg błogosławi jego duszę, Chris Huvane [nieżyjący już menedżer artystów] właściwie mnie tam przyprowadził" - powiedział aktor.

Przypomnijmy, że z związku z Jenną Dewan, Channing Tatum ma 9-letnią córkę Everly, a Sandra Bullock w 2015 r. zaadoptowała trzyletnią Lailę. Aktorka w 2010 r. zaadoptowała także chłopca Louisa Bardo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości