Gwiazdy

Sharone Stone pozuje topless. "Z wdzięcznością niedoskonała w doskonałym dniu"

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska
Sharon Stone

Sharon Stone to jedna z najbardziej wpływowych osobistości Hollywood. Od przeszło 30 lat jej nazwisko nie znika z nagłówków gazet. Aktorka bowiem, poza genialnymi kreacjami w filmach, zachwyca swą szczerością oraz swobodnym podejściem do własnego ciała. Ostatnio gwiazda postanowiła podzielić się spostrzeżeniami na swój temat, publikując odważne zdjęcie w mediach społecznościowych.

Sharon Stone jest szanowaną na całym świecie amerykańską aktorką, producentką filmową oraz modelką. Od wielu lat jest również aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z obserwatorami tym, jak spędza wolne chwile. Ostatnio postanowiła zaskoczyć fanów, publikując roznegliżowane zdjęcie na swoim instagramowym profilu. Reakcja internautów była natychmiastowa.

 Sharon Stone pozuje topless

Sharon Stone jest uważana za ikonę piękna. Aktorka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, w których ochoczo zamieszcza fotografie pochodzące z prywatnej galerii jej telefonu. Na ostatnio opublikowanym przez siebie zdjęciu, gwiazda pozuje w słoneczny dzień, ubrana jedynie w dół od bikini oraz narzutkę, która strategicznie przykrywa nagie piersi. W opisie pod zdjęciem postanowiła zwrócić uwagę na to, żeby kochać swoje ciała takimi, jakimi są. 

"Z wdzięcznością niedoskonała w doskonałym dniu" - głosi aktorka.

64-letnia aktorka od lat słynie z niechęci wobec sztucznego poprawiania urody oraz retuszowania zdjęć, o czym wspomina przy każdej możliwej okazji.

 "Nie uciekniesz przed starością. Operacje plastyczne nie mają sensu i nie zamierzam ich sobie robić. Zamiast tego lepiej od czasu do czasu zmienić swój wygląd. Nie można ciągle nosić ciągle tej samej fryzury i makijażu"- powiedziała w jednym z wywiadów.

Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii
Ralph Kamiński zaprosił fanów na koncert w bajkowej scenerii Ralph Kamiński porwał publiczność na festiwalu w Karkonoszach

Fani zachwyceni otwartością Sharon Stone

Post Sharon Stone spotkał się z wyjątkowym odzewem ze strony fanów. Momentalnie przekroczył granicę 80 tysięcy polubień, a w komentarzach masowo zaczęły pojawiać się pochwały skierowane w stronę aktorki.

Zwolennicy Sharon natychmiast pochwalili jej śmiałość, a także fakt, że pokazała niewyretuszowane zdjęcie, nie wstydząc się niedoskonałości na swoim ciele.

"Wyglądasz cudownie, naturalnie pięknie, kobiety o połowę młodsze mają operacje, aby wyglądać w połowie tak dobrze jak ty" - zachwalała obserwatorka.

 "Niczego się nie wstydzisz. Jesteś prawdziwą ikoną" - stwierdził fan gwiazdy.

“I to jest właśnie najbardziej perfekcyjna kobieta” - napisał jeden z internautów.

Sharon Stone - wykształcenie i początki kariery

Sharone Stone, pomimo talentu do nauki, nie ukończyła studiów wyższych. W wieku 19 lat uciekła z domu, aby spełnić marzenia o zostaniu modelką. Swoje pierwsze kroki stawiała na konkursach Miss. Dość szybko porzuciła karierę w świecie mody, aby spełnić kolejne marzenie, jakim było aktorstwo

W 1980 roku zadebiutowała w filmie "Wspomnienia z gwiezdnego pyłu" w reżyserii Woody'ego Allena i coraz częściej pojawiała się na dużych i małych ekranach. Największą rozpoznawalność osiągnęła występując w produkcji Paula Verhoevena "Nagi instynkt". Potem głośne były jej role w thrillerze "Sliver" i "Kasynie" - za tę ostatnią dostała nominację do Oscara oraz Złoty Glob.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Zobacz też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości