Syn księżniczki Anny rozstał się z ukochaną. Porzucił dla niej rodzinę

Peter Philips z partnerką Lindsay Wallace
Peter Philips z partnerką Lindsay Wallace
Źródło: Getty Images
Z brytyjskiego dworu płyną kolejne złe wieści. Brytyjskie media donoszą, że Peter Philips, syn księżniczki Anny, rozstał się z aktualną partnerką. Związek trwał zaledwie trzy lata i rozpoczął się od niemałego skandalu. Mężczyzna porzucił bowiem dla nowej partnerki żonę oraz dzieci, co było szeroko komentowane w mediach.

Brytyjska rodzina królewska od wielu miesięcy jest na językach mediów na całym świecie. Odejście księcia Harry'ego i słynna książka, która rzuciła negatywne światło na cały dwór, kontrowersyjne posunięcia księcia Andrzeja, a także choroby samego króla oraz księżnej Kate sprawiły, że poddani zaczęli zastanawiać się nad dalszym losem monarchii. Znacznie uważniej obserwują to, co dzieje się na brytyjskim dworze, szczególnie w kontekście zdrowia żony księcia Williama. Jej zniknięciem media żyły przez prawie 3 miesiące, spekulując na temat powódów nieobecności przyszłej królowej.

Czytaj też: Księżna Kate poinformowała, że ma raka i zaczęła chemioterapię. Poruszające nagranie

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kalendarium choroby księżnej Kate Middleton
Kalendarium choroby księżnej Kate. Kate Middleton ma nowotwór
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Syn księżniczki Anny rozstał się z ukochaną

Choć w ostatnim czasie to najważniejsi członkowie rodziny królewskiej znajdują się na ostrzu noża, nie oznacza to, że media zapomniały o pozostałych. Szczególnie gdy w ich życiu sporo się dzieje! Zgodnie z najnowszymi doniesieniami na brytyjskim dworze doszło do rozstania. Peter Philips jest synem księżnej Anny, siostry króla Karola III. Mimo że rodzice podjęli decyzję o tym, że nie otrzyma królewskiego tytułu, mężczyzna aktywnie bierze udział w życiu royalsów. Chętnie pojawia się na rodzinnych uroczystościach i towarzyszy pozostałym członkom królewskiej rodziny. Dlatego też życie prywatne Petera Philipsa, podobnie jak wszystkich przedstawicieli monarchii, wzbudza spore zainteresowanie. A w nim ostatnio dzieje się dosyć dużo!

Peter Philips w 2008 roku poślubił Kanadyjkę Autumn Kelly. Para doczekała się dwóch córek: 13-letniej Savannah i 12-letniej Isli. Niestety relacja nie przetrwała. Pierwsze doniesienia o kryzysie pojawiły się już w 2020 roku. Plotkowano o kobiecie, która nagle powróciła do życia siostrzeńca króla Karola III. Tajemniczą personą była właśnie Lindsay Wallace. Po rozwodzie Petera Philipsa szybko okazało się, że tych dwoje połączyło coś więcej. Po raz pierwszy publicznie pokazali się w 2021 roku. Mężczyzna chętnie zabierał nową partnerkę na królewski dwór, otwarcie wprowadzając ją na salony!

Karol III, księżniczka Anna, Lindsay Wallace i Peter Philips
Karol III, księżniczka Anna, Lindsay Wallace i Peter Philips
Źródło: Getty Images

Lindsay Wallace została ciepło przyjęta przez royalsów, a nawet, jak podają media, miała zaszczyt poznać Elżbietę II. Choć wielu spodziewało się informacji o ślubie, te doniesienia gruchnęły niczym grom z jasnego nieba! Sielanka, która rozpoczęła się w atmosferze skandalu, miała nie przetrwać. "The Sun" poinformował właśnie o zakończeniu związku!

Książę William nie chce zasiąść na tronie?

Tymczasem kryzys w brytyjskiej rodzinie królewskiej coraz bardziej niepokoi poddanych. W przestrzeni publicznej pojawiają się nawet głosy, jakoby ostatnie wydarzenia miały być początkiem końca świetności monarchii. Oliwy do ognia dolały nowe informacje dotyczące księcia Williama. Następca tronu, który w ostatnim czasie skupił się na chorej żonie, ma nie pałać entuzjazmem w kontekście przejęcia władzy.

Starszy syn króla właściwie od urodzenia przygotowywany jest do objęcia w przyszłości tronu. Choć wydawało się, że Karol III spędzi na nim jeszcze sporo czasu, informacja o jego chorobie zasiała ziarno niepewności. Jak donoszą zagraniczne media, te zakiełkowało również w sercu księcia Williama. Poddani bez problemu wyobrażają sobie go jako króla, dostrzegając w potomku królowej Elżbiety II wszelkie cechy charakteryzujące dobrego władcę. Sam jednak najwyraźniej nie czuje się pewny swojej przyszłości. Jak dowiedziała się była redaktora "Vanity Fair" Tina Brown książęca para ma być przerażona perspektywą przejęcia tronu, która w świetle ostatnich wydarzeń zrobiła się znacznie bardziej realna niż dotychczas.

Wiadomość o raku Karola postawiła Williama i Kate w przerażającej perspektywie wstąpienia na tron… Powiedziano mi, że te plany, powodują u nich intensywny niepokój
- powiedziała dziennikarka.
Księżna Kate z rodziną
Księżna Kate z rodziną
Źródło: Getty Images Europe
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości