Gwiazdy

Syn Patrycji Markowskiej skończył 14 lat. Czy Filip jest podobny do dziadka?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Patrycja Markowska syn. Jak wygląda?

Patrycja Markowska od 15 lat związana jest z aktorem Jackiem Kopczyńskim. W 2008 roku para doczekała się syna. Filip Kopczyński ma już 14 lat i pasjonuje się nie tylko muzyką, ale również fotografią. Jak wygląda syn Patrycji Markowskiej?

Patrycja Markowska jest polską wokalistką i tekściarką, córką słynnego lidera zespołu Perfect Grzegorza Markowskiego. Artystka zadebiutowała na scenie muzycznej w 2001 roku albumem studyjnym "Będę silna". Od tamtej pory jej utwory cieszą się ogromną popularnością.

Patrycja Markowska syn. Jak wygląda Filip Kopczyński?

Filip Kopczyński urodził się w 2008 roku. Rodzice dbają nie tylko o swoją prywatność, ale także o prywatność syna. 14-latek poszedł jednak w ślady rodziny i pasjonuje się muzyką oraz fotografią. Syn Patrycji Markowskiej dostał się do Liceum Filmowego Przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Filip Kopczyński ma już 14 lat i nie przypomina małego chłopca. Na jego profilu na Instagramie można zobaczyć zdjęcia, na których uwagę przyciągają mocno tlenione włosy. Czy syn pójdzie w ślady mamy i sławnego dziadka i zrobi muzyczną karierę?

Patrycja Markowska o karierze muzycznej syna. "Nie zamierzam mu torować dróg"
Patrycja Markowska o karierze muzycznej syna. "Nie zamierzam mu torować dróg" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński - historia miłości

Początkowo wokalistka opierała się wdziękom Jacka Kopczyńskiego. Aktor był wówczas żonaty, a zaledwie 27-letnia Patrycja Markowska nie chciała wiązać się z mężczyzną z bagażem doświadczeń.

„To był dla mnie dramat. Długo walczyłam z tym uczuciem, nie potrafiłam zaakceptować tego, że jest żonatym facetem, nawet jeśli nie mieszkał już z żoną. Nie dałam mu nawet numeru telefonu do siebie. Postawiłam sprawę jasno: nie będzie żadnych spotkań. Pamiętam, jak przepłakałam u mamy całą noc. Ona przyznała mi rację" - opowiadała w rozmowie z "Galą".

Choć Patrycja Markowska odrzucała zaloty aktora, ten nie dawał za wygraną. Dzięki wspólnym znajomym udało mu się przekazać list, a pół roku później był już po rozwodzie. Wtedy wokalistka zmiękła i dała się zaprosić na wycieczkę. Podróż do Meksyku rozbudziła gorące uczucie, które trwa od ponad 15 lat.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości