Ojciec Tomasza Sianeckiego nie żyje. Dziennikarz pożegnał go na antenie. "Tato, dzięki za wszystko"

Tomasz Sianecki poinformował o śmierci ojca
Tomasz Sianecki poinformował o śmierci ojca
Źródło: X-NEWS
Tomasz Sianecki to jeden ze współprowadzących program TVN24 "Szkło kontaktowe". Dziennikarz poinformował na wizji o śmierci swojego ojca. Tomasz Sianecki był głęboko poruszony, gdy dziękował tacie za bycie "najwierniejszym widzem".

"Szkło kontaktowe" to magazyn satyryczno-publicystyczny emitowany na antenie telewizji TVN24 od 25 stycznia 2005 roku. W programie komentowane są bieżące wydarzenia społeczno-polityczne, ale w sposób swobodny, humorystyczny. Niepowtarzalną atmosferę stwarzają prowadzący oraz widzowie, którzy telefonują do studia. Tomasz Sianecki współprowadzi program od początku jego istnienia na antenie TVN24.

Tomasz Sianecki pożegnał ojca w programie "Szkło kontaktowe"

W czwartkowym odcinku "Szkła kontaktowego" (17 marca) prowadzącymi byli: Katarzyna Kasia i Tomasz Sianecki. Na wizji nie zabrakło refleksji dotyczących wojny w Ukrainie. Gdy program dobiegał końca, dziennikarz poprosił o chwilę uwagi. Właśnie wtedy poinformował o śmierci swojego ojca.

"Ja tylko jedną rzecz jeszcze chciałem powiedzieć. Dzisiaj pożegnałem jednego z dwojga najwierniejszych widzów 'Szkła kontaktowego'. Tato, dzięki za wszystko" - powiedział wyraźnie poruszony Tomasz Sianecki.

Artyści warci uwagi według Małgorzaty Ostrowskiej
Małgorzata Ostrowska szczerze o polskich artystkach. Do jednej piosenkarki ma wyjątkowy sentyment.

Poniżej Tomasz Sianecki informuje o śmierci ojca w "Szkle kontaktowym" (17.03.2022).

Tomasz Sianecki w "Szkle kontaktowym" (17.03.2022)
Tomasz Sianecki w "Szkle kontaktowym" (17.03.2022)
Tomasz Sianecki w "Szkle kontaktowym" (17.03.2022)
Źródło: Player.pl

Legendarne postaci w "Szkle kontaktowym". Pożegnania na wizji

W "Szkle kontaktowym" przez lata nawiązywały się bliskie relacje. Można było to odczuć w gronie dziennikarzy. Również społeczność skupiona wokół magazynu TVN24 solidaryzuje się z prowadzącymi, których chętnie ogląda w telewizji.

W programie możemy wyróżnić prowadzących oraz komentatorów. W pierwszej grupie znaleźli się: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński, Grzegorz Markowski, Michał Kempa, Tomasz Jachimek i Katarzyna Kasia. Dawniej również Grzegorz Miecugow — pomysłodawca "Szkła kontaktowego", który zmarł w 2017 roku. Wtedy to wyemitowano specjalny odcinek programu, w którym wspominano jego osobę. W pierwszą rocznicę śmierci dziennikarza zrobiono to samo. Grzegorz Miecugow był również prezenterem "Faktów" TVN, nagradzaną i uwielbianą przez widzów postacią telewizyjną.

W gronie komentatorów znalazła się Maria Czubaszek, która zmarła w 2016 roku. Aby uczcić jej pamięć, również wyemitowano specjalny odcinek "Szkła kontaktowego". Maria Czubaszek była pisarką, autorką tekstów piosenek, scenarzystką, felietonistką, komentatorką życia społecznego i politycznego oraz jurorką licznych przeglądów kabaretowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości