Jakob Kosel z "Top Model" nie zamierza wziąć ślubu z partnerką. "Jakoś tego nie czuję"

Jakob Kosel o ślubie z Ciocią Liestyle
Jakob Kosel o ślubie z Ciocią Liestyle
Źródło: MWMEDIA
Jakob Kosel i influencerka Ciocia Liestyle są zaręczeni od 2020 roku. Choć w teorii kolejnym krokiem mógłby być ślub, para się z tym nie spieszy. W ostatnim wywiadzie Jakob Kosel zdradził powody takiej decyzji.

Jakob Kosel był uczestnikiem 5. edycji show "Top Model". Dotarł do samego finału, w którym o wygraną walczył z Karoliną Pisarek i Radosławem Pestką. Ostatecznie odpadł jako pierwszy, jednak zyskał popularność, która otworzyła mu zupełnie inne drogi. Jakob Kosel jest influencerem, ale przede wszystkim tatą na pełen etat.

Jakob Kosel o ślubie z Ciocią Liestyle

W 2020 roku Jakob Kosel i influencerka Ciocia Liestyle potwierdzili plotki i poinformowali, że są razem. Niedługo później, bo w 2021 roku na świat przyszła ich córka Michalina. Choć para jest zaręczona, temat ślubu ucichł. W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Jakob Kosel zdradził, że nie jest gotowy na tak ważny krok. Podał aż dwa powody!

"Żona… Ja nie wiem, czy bym się dobrze czuł na swoim weselu. Jakaś cała ta otoczka, śpiewanie, taniec, podziękowania rodzicom. Może do tego trzeba dojrzeć. Tak stwierdziliśmy. Jeżeli dojrzeję, to rzeczywiście, chciałbym kiedyś poślubić swoją żonę. Na tę chwilę jakoś tego zupełnie nie czuję" - wyznał.

To oznacza, że uczestnik "Top Model" nie porzucił ślubnych planów a jedynie odłożył je w czasie - bliżej nieokreślonym. Ponadto dodał, że ceremonia wiąże się z dużym wydatkiem, na który nie ma teraz miejsca w ich domowym budżecie.

"Mało tego – kosztuje to bardzo dużo pieniędzy, a my pieniądze staramy się spożytkować na coś ważniejszego na tę chwilę" - dodał.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel - historia miłości

Jakob Kosel i Agnieszka Wolszczyk, która w sieci znana jest pod pseudonimem Ciocia Liestyle przez wiele lat się przyjaźnili. Influencerka w 2018 roku rozwiodła się ze swoim mężem, również znanym w mediach społecznościowych jako Wujaszek Liestyle. Jakiś czas później w mediach pojawiła się plotka o nowej miłości influencerki, jaką miał być jej współlokator. Tajemniczym partnerem okazał się Jakob Kosel, znany widzom z programu "Top Model". Para potwierdziła plotki w 2020 roku, publikując wspólne zdjęcie.

Choć oboje są aktywni w mediach społecznościowych, na ich profilach nie odnajdziemy wspólnych fotografii. A przynajmniej takich, na których można zobaczyć twarz partnera. Para zaręczyła się w 2020 roku, a w 2021 roku na świat przyszła ich córka Michalina.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości