Michał Piróg wycofał się z mediów. Teraz wyjaśnił, dlaczego

Zaskakujące zniknięcie Michała Piróga
Zaskakujące zniknięcie Michała Piróga
Źródło: MWMEDIA
Jakiś czas temu Michał Piróg wycofał się z mediów społecznościowych. Choć wcześniej tancerz regularnie publikował zdjęcia i filmy, w ostatnich tygodniach zdecydował się zrezygnować z aktywności. Niedawno podzielił się z internautami powodami tej decyzji. Brzmi tajemniczo?

Michał Piróg od wielu lat związany jest ze stacją TVN. Popularność przyniosła mu rola jurora w tanecznym show "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Później objął posadę prowadzącego w programie modowym "Top Model". Jednak zanim Michał Piróg rozpoczął karierę telewizyjną, był uznanym tancerzem i choreografem. Artysta jest też bardzo popularnym instagramerem — jego profil obserwuje ponad pół miliona internautów.

Michał Piróg podał powody zniknięcia

Artysta opublikował niedawno tajemniczy wpis. Postanowił wytłumaczyć się ze swojej ograniczonej obecności we wszelkiej maści mediach społecznościowych. Michał Piróg wyznał, że ostatnio się do nich zdystansował:

"Trochę wyluzowałem ostatnio z social mediami, bo… kiedyś to było, fajne, przyjemne i jak zwykle kiedy człowiek masowo do czegoś się dotknie. To oczywiście to zepsuje…"- napisał tajemniczo gwiazdor.

Tancerz dodał, że przytłoczyły go "jad i głupota", której prawdopodobnie doświadczył aż w nadmiarze.

"Ilość jadu i głupoty mnie załamuje… niebawem wam wszystko opowiem, o co dokładnie chodzi…" - dodał.

Nie wiadomo, co Michał Piróg miał na myśli. Prawdopodobnie niedługo zdradzi, jakie wydarzenia czy sytuacje wywołały w nim niechęć do mediów społecznościowych. Nie brzmi to jednak przyjemnie.

Michał Piróg - życie prywatne

Michał Piróg nie boi się trudnych tematów. Artysta jest osobą homoseksualną, czego nie ukrywa — coming out'u dokonał w 2007 roku. Jakiś czas temu zakończył się jego wieloletni związek. Z partnerem planowali nawet ślub. Jak podaje serwis viva.pl, tancerz chciał zostać ojcem. Niestety, nagłe rozstanie sprawiło, że Michał Piróg wstrzymał się z decyzją. Co ciekawe, w przeszłości tancerz miał rzekomo spotykać się z Andrzejem Piasecznym, co zasugerował w swojej biografii.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości