Klaudia Halejcio zaskoczyła ukochanego. Na walentynki została... krową

Klaudia Halejcio zaskoczyła ukochanego. Na walentynki została krową
Klaudia Halejcio zaskoczyła ukochanego. Na walentynki została krową
Źródło: MWMEDIA
Klaudia Halejcio jak mało kto zna się na mediach społecznościowych. Od pewnego czasu to w sieci jest najbardziej aktywna, a jej nietuzinkowe filmy spotykają się z ciepłym przyjęciem internautów. Toteż jak przystało na rasową influencerkę, nie mogła pominąć święta zakochanych. W walentynki opublikowała nagranie, na którym kusi partnera w stroju... krowy!

Klaudia Halejcio jest aktorką, która ostatnio słynie z aktywności w mediach społecznościowych. Jej krótkie skecze biją rekordy popularności, jednak nie zawsze przyjmowane są ciepło. Niekiedy aktorka musi mierzyć się z falą hejtu, która spłynęła na nią na przykład po wpisie na temat odchudzania.

Tym razem jednak postanowiła nie poruszać trudnych tematów i najnowsze nagranie poświęciła tematyce walentynkowej. Pokazała, jak kusi partnera. Efekt? Był mocno przerażony!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Andrzej Sołtysik o walentynkach
Andrzej Sołtysik o walentynkach
Andrzej Sołtysik o walentynkach

Tak Klaudia Halejcio obchodzi walentynki

Gwiazdy i celebryci świętują walentynki! Wszyscy ochoczo dzielą się chwilami spędzanymi w towarzystwie drugich połówek, składają im publicznie życzenia i celebrują wyjątkowy dzień. Klaudia Halejcio również nie omieszkała dorzucić do święta zakochanych własnych trzech groszy. Zrobiła to jednak w swoim stylu. Celebrytka opublikowała zabawny film, w którym pokazała, jak kusi partnera w walentynki.

Na początku widzimy jedynie partnera aktorki Oskara Wojciechowskiego, który pracuje przy komputerze. Wtem z nieba spada na niego czerwony stanik. Mężczyzna zachęcony jednoznaczną propozycją spogląda w górę, gdzie widzi... krowę.

Klaudia Halejcio w nadmuchiwanym stroju parzystokopytnego stworzenia w łaty odtańcowuje przygotowaną choreografię. W dłoni, choć w tym przypadku w kopytku, dzierży czerwone baloniki. Co najważniejsze, Klaudia Halejcio na strój krowy założyła czerwone, koronkowe body. Film pojawił się w sieci w przededniu walentynek i okazał się zachętą do dalszej celebracji dnia zakochanych.

"Mała rozgrzewka przed jutrem. Wesołych walentynek kochanie! Cały czas dbam o ogień w naszym związku" - zażartowała w opisie filmu.

Wideo spotkało się z ciepłym przyjęciem internautów, którzy byli zachwyceni radosną twórczością aktorki.

Klaudia Halejcio w ogniu krytyki. Poszło o post o odchudzaniu

Nie zawsze jednak treści tworzone przez Klaudię Halejcio są pozytywnie odbierane przez internautów. Jakiś czas temu aktorka opublikowała zdjęcie z sali treningowej, które jednocześnie było reklamą strojów popularnej marki. Jednak nie to zwróciło uwagę fanów. Na fotografii Klaudia Halejcio wyeksponowała smukłą sylwetkę i podkreśliła mięśnie brzucha. Aktorka szybko wróciła do formy sprzed ciąży i od dawna należy do osób raczej szczupłych. Toteż podpis, który zamieściła pod zdjęciem, nie spodobał się internautom.

"Ciężko się zmotywować do ćwiczenia, ale kilka dni z dobrym jedzeniem robi swoje. Ilość luster w moim domu nie pomaga, zatem wróciłam i już planuję rozpoczęcie wdrożenia planu: ZBĘDNE KILOGRAMY ŻEGNAM" - czytamy. Okazało się wówczas, że jednym z jej postanowień noworocznych była utrata wagi. Fani byli wręcz oburzeni. Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze, w których zwrócili uwagę na negatywny wydźwięk zamieszczonego postu.

"Uwielbiam, jak szczupłe osoby narzekają na kilogramy", "Takie wpisy wpędzają nastolatki w kompleksy", "Wygląda Pani dobrze, więc proszę nie pisać takich głupot", "Gdzie masz tę zbędne kilogramy, bo nie widać?" - czytamy.

Klaudia Halejcio postanowiła odpowiedzieć na negatywne komentarze. Jak zareagowała? Tego dowiecie się na cozatydzien.tvn.pl:

Klaudia Halejcio w ogniu krytyki. Chodzi o jeden wpis aktorki o odchudzaniu

Klaudia Halejcio w ogniu krytyki
Klaudia Halejcio w ogniu krytyki. Chodzi o jeden wpis aktorki o odchudzaniu
Klaudia Halejcio opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju sportowym. Przy okazji poinformowała internautów, że zamierza zrzucić nadprogramowe kilogramy. Fani aktorki nie kryli oburzenia i uznali, że ta wpędza młode dziewczyny w kompleksy.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości