Weronika Marczuk o aferze korupcyjnej. "Przeżyłam największy horror"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Weronika Marczuk nawiązała do afery korupcyjnej sprzed lat

Weronika Marczuk przed laty padła ofiarą jednej z największych afer w Polsce, która niemalże zrujnowała jej karierę. Po latach gwiazda skomentowała sprawę i odniosła się do sytuacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy niedawno zostali podsłuchani.

Weronika Marczuk miała wszystko, gdy została wciągnięta w aferę z Agentem Tomkiem. Gwiazda prowadziła dobrze prosperujący biznes i cieszyła się ogromną popularnością, a potem została uwikłana w korupcję. Gwiazda nie tylko musiała zmierzyć się z ogromnym stresem, ale także długo walczyła o swoje dobre imię, aż w końcu na pewien czas zniknęła z show-biznesu. W najnowszym wywiadzie przyznała, że ten okres w jej życiu zniszczył jej karierę i dziś bardzo współczuje osobom, którym narusza się prywatność.

Weronika Marczuk wspomina czasy afery korupcyjnej

Weronika Marczuk w rozmowie z "Jastrząb Post" przyznała, że okres, gdy była uwikłana w aferę korupcyjną, nie był jej najlepszym czasem, który nazwała wprost horrorem.

"Ja przeżyłam największy horror w tym kraju. Wiem, jak to jest kiedy czytasz swoje prywatne rozmowy gdzieś pozapisywane, to jest okropne. To był najgorszy okres w moim życiu. Straciłam wszystko, co miałam jeśli chodzi o jakieś zajętości, o pracę. W moim przypadku to jeszcze było pomówienie, jakieś podejrzenia niesłuszne. To było bardzo trudne" - mówiła.

Weronika Marczuk bardzo długo pracowała nad naprawą swojego wizerunku. Celebrytka została zatrzymana przez agentów CBA we wrześniu 2009 roku po tym, jak pojawiły się informacje o tym, że rzekomo przyjęła 100 tysięcy złotych łapówki i planowała przyjąć kolejne 300 tysięcy złotych za pomoc w ustawieniu planowanej prywatyzacji Wydawnictwa Naukowo-Technicznego. Weronika Marczuk spędziła w areszcie aż trzy doby. Po wpłaceniu kaucji w wysokości 600 tysięcy złotych wyszła na wolność.

Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty
Karolina Antoniades z "Żon Miami" o śmierci taty Karolina Antoniades z "Żon Miami" opowiedziała o dzieciństwie, relacjach z tatą i śmierci, która wszystko zmieniła.

Weronika Marczuk radzi, jak wyjść z twarzą z podobnych sytuacji

Weronika Marczuk została zapytana przez reporterkę Jastrząb Post o sytuację Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Przypomnijmy, że celebryci zostali ostatnio podsłuchani, a nagrania ich prywatnych rozmów zostały przesłane Marcinowi Hakielowi, który jest w trakcie rozwodu z aktorką. Weronika Marczuk przyznała, że nie zna dokładnie tej sytuacji, ale na własnym przykładzie powiedziała, co można zrobić, by wyjść z podobnych sytuacji z twarzą.

"Może pomóc wewnętrzne przekonanie, że jesteś nadal tym, kim jesteś. Potrafisz żyć w prawdzie. Nie można dać się sprowokować i zachować w inny sposób niż ty byś chciał, żeby się ludzie z tobą obchodzili. Trzeba walczyć o siebie przede wszystkim. Nie wiem, co tam się wydarzyło i co można zrobić. Ale zawsze znalazłoby się parę rad, gdybym została o to poproszona" - zaznaczyła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości