Wersow wraca do wyglądu sprzed 12 lat. "Nie widzieliście mnie w takim wydaniu"

Wersow
Wersow
Źródło: MWMEDIA
Wersow chce wrócić do dawnego wyglądu. Influencerka od dłuższego czasu eksperymentuje z wizerunkiem. Przechodzi metamorfozy nie tylko na scenie. Narzeczona Friza dąży do tego, aby uzyskać naturalny look. Znów zaszalała u fryzjera i ogłosiła, że nikt nie widział jej jeszcze w takim wydaniu. Pokazała też, jak wyglądała w przeszłości.

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski, czyli Wersow i Friz tworzą jedną z najpopularniejszych par youtuberów w Polsce. Zakochani zaręczyli się i doczekali córeczki. Oboje tworzą materiały wideo dla fanów, ale influencerka dodatkowo zajęła się śpiewaniem.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

CZT_MILIONERZY_HUBERT_SIWIZNA
Hubert Urbański o siwych włosach. Kiedyś je przefarbował i gorzko tego pożałował
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Metamorfoza Wersow. Wraca do wyglądu sprzed lat

Wersow słynie z metamorfoz. Gwiazda często odwiedza fryzjera i eksperymentuje z wyglądem włosów. W listopadzie 2023 znacznie je skróciła.

"Nigdy nie miałam aż tak krótkich włosów. Ale szczerze? Chciałam mieć zawsze tak krótką fryzurę, ale nigdy nie miałam odwagi. Coś się we mnie przełamało. Stwierdziłam, że to jest ten moment, to jest ten czas, kiedy sobie mogę to zrobić i warto" - skomentowała w materiale na YouTubie.

5 czerwca 2024 na jej kanale pojawił się nowy vlog z metamorfozą włosów. Okazało się, że gwiazda poszła o krok dalej. Znów zapragnęła mieć długie pasma i zmieniła ich kolor.

Wracam do takiego looku, z którym się jeszcze nie utożsamialiście, nie widzieliście mnie w takim wydaniu, ponieważ wracam do mojego wyglądu sprzed 10-12 lat
- powiedziała.

Wersow pokazała we vlogu zdjęcia z przeszłości, na których miała jeszcze naturalny kolor włosów.

Weronika Sowa
Weronika Sowa
Źródło: YouTube WERSOW

Poniżej Wersow po spektakularnej metamorfozie. Jak Wam się podoba jej powrót do naturalnego wyglądu?

Weronika Sowa
Weronika Sowa
Źródło: YouTube WERSOW

Wersow o wizerunku i karierze muzycznej

Wersow w latach 2018-2022 była członkinią Ekipy Friza, z którymi mieszkała w willi położonej w Krakowie. 13 grudnia 2021 roku wydała swój pierwszy solowy singiel – "Ktoś taki jak ty", a w zeszłym roku na rynku pojawił się jej debiutancki album "Wersow Store". Artystka łączy karierę z macierzyństwem. 19 czerwca 2023 urodziła córkę, którą pokazuje w mediach społecznościowych.

"Fajne jest to, że mogę i wychowywać Maję, i się realizować, więc to jest taki w ogóle wymarzony scenariusz. I naprawdę jestem dzięki temu szczęśliwą mamą. I też właśnie tak chciałabym, żeby moje dziecko mnie widziało, że wracam z pracy i jestem szczęśliwa. I to szczęście też jej przekazuję" - powiedziała w reportażu "Dzień Dobry TVN".

Wersow wydaje się być pewną siebie artystką, ale nie wszyscy od początku w nią wierzyli. Artystka zdradziła, że wiele osób odradzało jej rozpoczynanie kariery muzycznej.

"Mówili, że się nie nadaję, że może jednak akurat tego nie powinnam się tykać. Ale mam taki apel do młodych ludzi, do osób, które przychodzą na moje koncerty, żeby nie przejmowali się tą opinią ludzi, bo gdybym ja się przejmowała, to już by mnie tutaj nie było" - dodała w wywiadzie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości