Wyszły na jaw nowe fakty o zdradzie Gerarda Pique. Jego matka o wszystkim wiedziała

Autor:
Dagmara
Olszewska
Gerard Pique

Rozstanie Gerarda Pique i Shakiry od kilku miesięcy budzi wiele emocji wśród fanów. Niemal co kilka dni w mediach pojawiają się nowe ustalenia, doniesienia i zdjęcia, które mają ukazać, jak byli małżonkowie przechodzą rozpad związku. Niedawno na jaw wyszło, że nie tylko piłkarz oszukiwał Shakirę. Matka Gerarda Pique miała bowiem wiedzieć o romansie syna, a nawet, zachęcać go do rozstania z piosenkarką.

Choć związek Gerarda Pique i Shakiry dla wielu wyglądał na idealny, w mediach co jakiś czas pojawiały się informacje o tym, że mama piłkarza nie akceptowała jego wybranki. Miało jej przeszkadzać, że jest o 10 lat starsza od syna, jest gwiazdą światowego formatu, oraz, że jej rodzina nie jest rozpoznawalna. Czy Montserrat Bernabeu przyczyniła się do rozpadu ich związku? Hiszpańskie media nie mają wątpliwości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mama Gerarda Pique wiedziała o zdradach syna?

O złej relacji Shakiry z mamą byłego partnera media rozpisywały się od lat. Co jakiś czas pojawiały się nawet nagrania sugerujące, że panie nie mogą znaleźć wspólnego języka. Mimo to, ze względów logistycznych mieszkały obok siebie. Po głośnym rozstaniu z Gerardem Pique, Shakira postanowiła jednak wybudować wielki mur, który oddzielił posiadłości, a dodatkowo wystawiła na balkonie kukłę czarownicy, która wymownie spoglądała w okna teściowej. Wiele osób uważało gest za niepotrzebny oraz taki, który jedynie dodatkowo zaogni konflikt.

Niedawno jednak spora grupa tych osób zmieniła zdanie. Wszystko przez informacje opublikowane w jednym z hiszpańskich mediów. Hiszpańska dziennikarka, Laura Fa w rozmowie z portalem zdradziła bowiem, że mama piłkarza pomagała ukryć jego romans z Clarą Chią Marti, a nawet - zachęcać do rozstania z Shakirą.

"Kiedy zaczął się związek między Piqué i Clarą, schronili się w domu rodziców Piqué w Cabrils. Podczas gdy Shakira płakała na ramieniu swojej teściowej po odkryciu zdrady, ta była współsprawcą całej sytuacji. To sprawiło, że Shakira była bardzo zła. Dlatego właśnie Kolumbijka wbiła szpilę byłej teściowej w piosence" – powiedziała.

Gerard Pique o rozstaniu z Shakirą

Gerard Pique naraził się opinii publicznej informując wszem i wobec, że jest obecnie w nowym związku, który rozpoczął, będąc jeszcze w małżeństwie z Shakirą. Jego zdrada znacząco wpłynęła na to, jak jest postrzegany. Mimo to sportowiec zdaje się podążać za głosem serca i choć rzadko mówi o rozstaniu, kilkakrotnie okazał, że jest pewny nowej relacji. Niedawno udzielił wywiadu, w którym wbił Shakirze kolejną szpilkę. Powiedział, że... w końcu może robić to, na co ma ochotę.

"Robię to, co chcę. W dniu, w którym umrę, spojrzę na swoje życie i mam nadzieję, że zobaczę wtedy, że robiłem w nim zawsze to, czego chciałem. Ludzie, których kocham i o których dbam, są tymi, którzy znają mnie najlepiej. Reszta jest dla mnie nieistotna. Swoją energię przeznaczam na bycie z bliskimi, dając im od siebie to, co mam" - powiedział.

Wyznał też, że ma zamiar walczyć o swoje szczęście u boku 24-letniej wybranki.

"Chcę być wierny sobie. Nie zamierzam wydawać pieniędzy na czyszczenie swojego wizerunku… W moim życiu zaszły zmiany i wiem, jak chronić swoje szczęście" - dodał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości