Zofia Zborowska opublikowała wideo z mężem. "Jest szansa, że to się skończy rozwodem"

Zofia Zborowska-Wrona opublikowała niekorzystne zdjęcie męża
Zofia Zborowska-Wrona opublikowała niekorzystne zdjęcie męża
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona opublikowała nagranie męża i zapowiada, że może się to zakończyć... rozwodem. Andrzej Wrona szybko skomentował wideo, które w kilka chwil obiegło całą sieć. "Pismo od mojego prawnika masz na mailu" - skomentował siatkarz. Zobaczcie, o co chodziło.

W sieci krążą filmiki z reakcją kilkulatków na widok tatusiów, którzy nagle pozbyli się bujnej brody. Jak zareagowałaby w tej sytuacji mała Nadzieja, córka Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony — tego nie wiemy. Dzięki sztucznej inteligencji i ciekawości dwóch influencerek możemy za to z dużym prawdopodobieństwem ocenić, że gdyby siatkarz podrywał aktorkę bez brody, miałby raczej marne szanse.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Co dla Ewy Farny i Marii Dębskiej znaczy hasło "Jestem tego warta"? Ambasadorki L’Oréal o akceptacji
Źródło: "Co za Tydzień"

Andrzej Wrona na zabawny wideo. Jak wyglądałby bez brody?

"Jest szansa, że to się skończy rozwodem" - brzmi przekornie napis na początku rolki, która niedawno pojawiła się na instagramowym koncie Zofii Zborowskiej-Wrony. Dystans, z jakim podchodzą do siebie państwo Wronowie, znany jest fanom nie od dziś. Po mrożącej krew w żyłach zapowiedzi pojawia się bowiem nagranie, na którym dzięki możliwościom sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak wyglądałby Andrzej Wrona bez brody.

"Na dobry początek dnia trochę poluzowania gumki w majtkach" - podsumowała nagranie jego żona.

Okazuje się, że współwinna jest też inna influencerka. Pomysłodawczynią żartu była bowiem partnerka Jakoba Kosela z "Top Model", Agnieszka Wolszczyk.

"Piękny z brodą i bez brody" - skomentowała, a jej zdanie podziela rozentuzjazmowany tłum, wśród którego zdecydowanie wygrywa jakże trafne stwierdzenie jej partnera.

"Andrzej Wrona i Andrzej OSKUBANA Wrona" - napisał Jakob Kosel.

"Pismo od mojego prawnika masz na mailu" - zwrócił się w komentarzy do żony sam Andrzej Wrona.

Zofia Zborowska-Wrona o związku z Andrzejem Wroną

Mamy szczerą nadzieję, że żarty nie zaważą na związku Zofii Zborowskiej-Wrony i Andrzeja Wrony, choć w obliczu tego, jak podchodzą do budowania relacji, o ich przyszłość możemy być raczej spokojni.

- Nasz związek absolutnie nie jest idealny. Kłócimy się, jesteśmy różni, docieramy się. Tu nie można raczej mówić o sukcesie, jesteśmy ze sobą 4 lata. Sukces to mają moi rodzice, którzy są prawie 50 lat razem. Staramy się pracować nad sobą, przyznawać się do błędów. Do momentu, aż jednej i drugiej osobie się chce to chyba warto — powiedziała Zofia Zborowska-Wrona w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Zapytana z kolei o to, kto pełni w ich domu rolę nadrzędną, odpowiedziała bez wahania.

- Wiesia!

Przypomnijmy, że Wiesława ma mokry nos, cztery łapki, ogon i została adoptowana przez parę ze schroniska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości