Zofia Zborowska-Wrona o pierwszym wyjeździe bez córki. "Żołądek ściśnięty, łzy cisną się do oczu"

Zofia Zborowska-Wrona
Zofia Zborowska-Wrona o pierwszym wyjeździe bez córki
Źródło: MWMEDIA
Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona udali się na pierwszy wyjazd we dwoje. Zostawili córkę Nadzieję pod opieką babć i polecieli do Kopenhagi. Aktorka podzieliła się wrażeniami z wycieczki i zdradziła, że rozłąka z dzieckiem nie była dla niej łatwa.

Zofia Zborowska-Wrona to aktorka i mama na pełen etat, która jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda to influencerka z krwi i kości - jej profil na Instagramie obserwuje ponad 480 tys. internautów. Jakiś czas temu z okazji pierwszych urodzin córki Nadziei cała rodzina zaangażowała się w niezwykły projekt. Przygotowali teledysk do ulubionej piosenki, który zawładnął sercami internautów. Córka jest oczkiem w głowie wszystkich członków obu rodzin.

Zofia Zborowska-Wrona o pierwszym wyjeździe bez córki

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona zostali rodzicami na początku sierpnia 2021 roku, czym pochwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorka przez całą ciążę oraz pierwszy rok życia córki Nadziei była bardzo aktywna w sieci. Na swoim instagramowym profilu publikowała wpisy, w których prezentowała blaski i cienie macierzyństwa. Gwiazda znana jest z tego, że nie owija w bawełnę i pokazuje swoje życie bez zbędnego lukru.

Niedawno małżonkowie wybrali się na pierwszy wspólny wyjazd bez dziecka. To dla mamy, która przez ostatni rok nie opuszczała córki na zbyt długo, okazało się prawdziwym wyzwaniem. Reakcja zaskoczyła samą Zofię Zborowską-Wronę, która podzieliła się swoimi przemyśleniami w najnowszym poście. Dodała kilka zdjęć z wyjazdu.

"Kopenhaga. Pełne 3 dni i 3 noce. To był mój pierwszy wyjazd bez dziecka. Jak rezerwowaliśmy hotel (przepiękny!), to byłam mega podekscytowana, w ogóle wizja tego wyjazdu była dla mnie czymś niesamowitym. Aż tu nagle przychodzi czwartek, czyli przeddzień wyjazdu. A ja? Żołądek ściśnięty, łzy cisną się do oczu co najmniej raz na minutę… No i generalnie myśli, czy ja w ogóle powinnam jechać, bo przecież CAŁY piątek spędzam SAMA Z KOLEŻANKĄ. Andrzej dojeżdża w sobotę. Matko jedyna. Na szczęście rozmowy z koleżankami uzmysłowiły mi, że 'halo Zośka to normalne'.

Dodała, że krótkie wakacje były udane, choć pogoda średnio im dopisała.

"Generalnie mega cenny czas i dla nas jak i dla Nadzi, która z dwoma babciami i nianią miała w domu krainę szczęścia. Ostatnie dwa zdjęcia: MMS od tatusia w piątek u moja reakcja. A wy jak wspominacie swój pierwszy wyjazd bez dziecka?" - zapytała na koniec.

Tajemnice produkcji #2
Tajemnice produkcji #2. Kulisy programu "Masterchef"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona na randce

Kilka dni temu słynna para przekazała, że wybiera się na pierwsze wspólne wyjście bez córki. Z tej okazji Zofia Zborowska-Wrona opublikowała zdjęcie z chwili przed randką. Stylizacja aktorki zachwyciła fanów. Zofia Zborowska-Wrona postawiła na dopasowaną różową sukienkę, podkreślającą kształty oraz naturalny skręt loków. Zdaniem internautów wyglądała zachwycająco. W hasztagach, które gwiazda umieściła pod zdjęciem, zażartowała, by z tego wspólnego wyjazdu nie przywieźli Nadziei rodzeństwa.

"No dobra. STARZY MAJĄ WYCHODNE  #borzeszumiący #cotobędzie #bylenierodzeństwo" - napisała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości