Żona Pierce'a Brosnana całkowicie odmieniona. Fani nie kryją zachwytu

Pierce Brosnan, Keely Shaye Smith
Pierce Brosnan, Keely Shaye Smith
Źródło: Getty Images
Choć Pierce Brosnan swego czasu należał do grona najgorętszych aktorów Hollywood, od lat jest wierny jednej kobiecie. Dziennikarkę Keely Shaye Smith poznał kilka lat po śmierci ukochanej pierwszej żony i od tego momentu są nierozłączni. Aktorowi zdarzało się stawać w obronie partnerki, gdy krytycznie komentowano jej wygląd. Jak donoszą zagraniczne media, dziennikarka schudła, a fani nie szczędzą jej komplementów.

Pierce Brosnan należy do grona najpopularniejszych aktorów na świecie. Gwiazdor od lat jest bożyszczem tłumów, który w życiu prywatnym raczej stroni od kontrowersji i skandali. Sławę przyniosła mu przede wszystkim rola kultowego agenta 007. Był piątym aktorem, który zagrał Jamesa Bonda, wystąpił w czterech filmach z serii: "GoldenEye", "Jutro nie umiera nigdy", "Świat to za mało" i "Śmierć nadejdzie jutro".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Kinga Jasik o walce z zaburzeniami odżywiania
Kinga Jasik o walce z zaburzeniami odżywiania
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Żona Pierce'a Brosnana zachwyciła fanów

Pierce Brosnan jest aktorem wszechstronnym. I choć wcielał się w postacie amantów i zawadiaków, prywatnie od lat jest wierny jednej kobiecie. Gwiazdor, zanim związał się z aktualną żoną, stanął na ślubnym kobiercu u boku aktorki Cassandry Harris. 13 września 1983 roku w Los Angeles urodził się ich syn Sean William Walter Brosnan. Niestety ukochana Pierce'a Brosnana w 1991 roku zmarła na raka jajnika. Wówczas aktor adoptował dzieci z poprzedniego związku żony: Charlotte Emily, która również przegrała walkę z chorobą w 2013 roku, oraz Christophera Ivana.

W 1994 roku poznał dziennikarkę Keely Shaye Smith. Para doczekała się dwóch synów, a w 2001 roku odbył się ślub. Relacja tych dwojga wielokrotnie przywoływana była jako przykład prawdziwej i szczerej miłości. Niestety dziennikarka nie raz musiała mierzyć się z krytycznymi uwagami dotyczącymi wyglądu. W jej obronie stawał dumny mąż i podkreślał swoją miłość do żony, która nie jest uzależniona od tego, co się w niej zmienia.

Mimo to media donoszą, że Kelly Shaye Smith, funkcjonująca w przemyśle również pod nazwiskiem męża, sporo schudła. Freshers Live informuje, że dziennikarka miała stracić nawet 45 kg.

Niedawno aktor zamieścił kilka zdjęć w mediach społecznościowych, na którym uwieczniona została m.in. jego ukochana żona. Internauci nie szczędzili komplementów pod adresem kobiety.

 "Wyglądacie pięknie", "Wspaniała para", "Piękna Keely" — czytamy.

Pierce Brosnan, Keely Shaye Smith. 2024 rok
Pierce Brosnan, Keely Shaye Smith. 2024 rok
Źródło: Getty Images

Kim jest Keely Shaye Smith — druga żona Pierce'a Brosnana?

Choć w Polsce Keely Shaye Smith znana jest przede wszystkim z powodu związku z Pierce’em Brosnanem, sama ma na koncie niemałe osiągnięcia. Kobieta przyszła na świat 25 września 1963 roku. Ukończyła studia dziennikarskie, jednak zanim rozpoczęła karierę w branży, próbowała swoich sił w modelingu. Co ciekawe, wystąpiła w teledysku do cieszącej się swego czasu sporą popularnością piosenki "Stuck with You".

Przez sześć lat była korespondentką ds. środowiska w programie stacji ABC "The Home Show", za co otrzymała dwie nagrody Genesis oraz nagrodę za specjalne osiągnięcia na Festiwalu Filmów Ekologicznych w 1991 roku. Później przez kilka lat była korespondentką programów NBC "Unsolved Mysteries" i "The Today Show". Wciąż spełnia się jako producentka, a ponadto jest filantropką, która angażuje się w pomoc zwierzętom i nie przechodzi obojętnie wobec problemów związanych z ekologią.

Pierce Brosnan w 2014 roku udzielił wywiadu dla polskiego magazynu "Pani", w którym czule opowiadał o uczuciu, jakim darzy żonę. Wspomniał również o zazdrości.

"Ona wie, że jest najważniejszą kobietą mojego życia, a to, co robię na planie, to tylko praca. Znamy się już od 20 lat, mamy dwóch synów: 17-letniego Dylana i 13-letniego Parisa, a ja nadal jestem w niej zakochany, jakbym poznał ją dopiero wczoraj. Jest piękna, mądra i dobra, a przy tym zawsze pozwalała mi być sobą, choć wcale łatwym partnerem nie jestem. To ona przywróciła mi radość życia po śmierci Cassie. Dziś jest także moim najlepszym przyjacielem. Po wielu latach bycia razem to bardziej spaja ludzi niż największa namiętność" - przyznał.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości