Zosia Zborowska pokazała swoje niekorzystne zdjęcia. "Końcówka nieco zaskakująca"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Zosia Zborowska pokazała swoje niekorzystne zdjęcia. Zrobiła to w szczytnym celu

Zosia Zborowska-Wrona pomogła w zbiórce pieniędzy na leczenie dziewczynki zmagającej się z poważną chorobą. Podziękowała też swoim fanom za wsparcie i zgodnie z obietnicą pokazała im swoje niepublikowane wcześniej zdjęcia. Autorem fotografii jest jej mąż — Andrzej Wrona. Aktorka zachwyciła internautów swoją postawą oraz dystansem do siebie.

Zosia Zborowska-Wrona zaangażowała się w pomoc 20-miesięcznej Zosi Szcześniewskiej, która zachorowała na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. W sieci utworzono zbiórkę pieniędzy na leczenie dziewczynki. Z pomocą aktorki i wielu szlachetnych darczyńców udało się zdobyć całą potrzebną kwotę. Łącznie dziecko wsparło 233 910 osób. Zebrano ponad 9 milionów złotych.

"Udało się. Zosia dostanie lek. Kocham Was. I to jest kolejny dowód na to, że każda złotówka ma znaczenie. Każda. Dziękuję. Jesteście najlepsi. I jasne, ja mam gadane, umiem wejść na ambicje i poruszyć serca, ale bez Was nie udałoby się zebrać tych pieniędzy!!!" - wyznała szczęśliwa aktorka na Instagramie.

Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet"
Zofia Zborowska o wychowaniu córki. " To nie jest dobry czas dla kobiet" Gwiazda podkreśliła, że ani ona, ani jej mąż, nie będą narzucać Nadziejce żadnej presji.

Zosia Zborowska-Wrona pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia. Zrobił je jej mąż

Aktorka obiecała swoim obserwatorom, że jeśli uda się spełnić cel zbiórki, to udostępni w sieci swoje niepublikowane wcześniej zdjęcia. Nie są to kadry, którymi chciała się wcześniej pochwalić, ale zrobione są z przymrużeniem oka.

Dobra Gajs! Wjeżdża obiecana rolka! 95% zdjęć jest od Andrzeja z telefonu. Resztę dodałam ja. No trudno. Dziękuje Wam raz jeszcze za mega zaangażowanie w zbiórkę dla Zosi Szcześniewskiej. Jesteście absolutnie najlepsi!! Love. No i miłego oglądania. P.S. Końcówka nieco zaskakująca

Post Zosia Zborowskiej-Wrony skomentował jej mąż.

"Serio, nie wiem, o co tyle ambarasu. Moim zdaniem, fotograf wybitny. Ja cykałem w odpowiednim momencie, to Ty nie trafiałaś z miną i pozą" - zażartował Andrzej Wrona.

"Zdjęcie z pistoletem wygrywa" - skomentował fan.

"Zośka brawo za całą akcję i za dystans do siebie" - dodał ktoś inny.

Zosia Zborowska-Wrona o świętach Bożego Narodzenia

Aktorka odpowiadała na pytania fanów na Instagramie. Jedno z nich brzmiało, czym są dla niej święta — z uwzględnieniem, że gwiazda jest osobą niewierzącą. Zosia Zborowska-Wrona podzieliła się ciekawą refleksją.

"Spotkaniem rodzinnym. Zbiorem różnych tradycji zaczerpniętych z wielu religii, ale przede wszystkim ze słowiańskich świąt. Niesamowicie interesujący temat. Poczytajcie sobie mikroblogów Słowian" - odpowiedziała.

Córeczka aktorki otrzymała już pierwsze prezenty świąteczne. Wspaniały pomysł miał jej tata - Andrzej Wrona, który wręczył małej podświetlane miasteczko.

Córka Zosi Zborowskiej przy choince Źródło: Instagram @zborowskazofia

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości