"77 aut, których nie kupicie" – o czym jest nowy program i gdzie go oglądać?

"77 aut, których nie kupicie" – o czym jest program?
"77 aut, których nie kupicie" – o czym jest program?
Źródło: TVN
"77 aut, których nie kupicie" to nowy program na antenie TVN Turbo, który zabierze widzów w podróż w czasie – do przyszłości. Poznamy samochody, których nie da się kupić. Nie dlatego, że są piekielnie drogie - po prostu nie są na sprzedaż. To auta koncepcyjne, które pokazują, w jakim kierunku będzie zmierzała przyszłość motoryzacji. 

Co jeszcze możesz zobaczyć w programie TVN Turbo "77 aut, których nie kupicie"? Sprawdź. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

AZJAEXPRESS_ZDROJKOWSCY_RYWALIZACJA
"Azja Express". Adam i Dariusz Zdrójkowscy o rywalizacji
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"77 aut, których nie kupicie" – o czym jest program

Seria "77 aut, których nie kupicie" to ranking 77 samochodów ostatniej dekady stworzonych, by pokazać wizję przyszłości projektantów i producentów. W programie zaprezentowane zostaną prototypy motoryzacyjne, które nie powstają z myślą o sprzedaży.

Każdy z modeli poddany zostanie ocenie ekspertów, którzy w nierzadko dowcipny sposób, komentują prezentowane auta. W programie "77 aut, których nie kupicie" znajdziemy fachowe informacje i mało znane dotąd fakty o tych niezwykłych pojazdach. Specjaliści motoryzacyjni spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, dlaczego prezentowane samochody koncepcyjne nigdy nie trafiły do sprzedaży.

"77 aut, których nie kupicie" – kto występuje?

W programie "77 aut, których nie kupicie" można zobaczyć największe gwiazdy stacji TVN Turbo. W roli komentujących zobaczymy między innymi Adama Kornackiego, znanego widzom "Zakupu kontrolowanego", Patryka Mikiciuka – jednego z prowadzących kultowego już „Automaniaka”, czy Grzegorza Dudę z programu "Duda kontra Szafrański". Nie mogło zabraknąć również innych związanych z motoryzacją osobowości medialnych, jak na przykład Kamila Chwastka, czyli "Poczciwego Krzycha" z Ekipy Friza czy też popularnego youtubera Sebastiana "Kickstera" Kraszewskiego.  

"77 aut, których nie kupicie"
"77 aut, których nie kupicie" – prowadzący
"77 aut, których nie kupicie"
Źródło: TVN

"77 aut, których nie kupicie" – gdzie i kiedy oglądać?

Program "77 aut, których nie kupicie" miał swoją premierę na antenie TVN Turbo w niedzielę 5 marca, o godz. 9:30. Wszystkie odcinki programu są dostępne również dla widzów platformy wideo na życzenie Player.pl.

Autor: Aleksandra Wolniewicz

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości