Programy

Programy

Marietta Witkowska niedawno wyszła za mąż za miłość swojego życia. Patryk Świdowski w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o pierwszym spotkaniu z gwiazdą "Hotelu Paradise", towarzyszącej jego ukochanej sławie, która z czasem zaczęła przelewać się również na niego oraz o porównaniach do jej byłego partnera Chrisa Ducci. Mąż Marietty Witkowskiej przyznał także, że do ostatniej chwili przed ślubem martwił się o to, czy jego ukochana na pewno zjawi się przed ołtarzem. Na szczęście ceremonia odbyła się bez większych wpadek, a świeżo upieczeni małżonkowie nie ukrywają, że jeszcze w tym roku chcieliby stać się rodzicami.

Agnieszka Chylińska szczerze opisała emocje, które towarzyszą jej w "Mam talent!". Odwiedziliśmy jurorkę na planie 14. edycji show. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że ocenianie występów wiążę się ze stresem i poważnymi konsekwencjami. Piosenkarka zdradziła, czego brakuje jej w postawie uczestników. Co ją najbardziej rozczarowało?

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zachwyciła zdjęciami z ciążowej sesji. Martyna Końca niedługo zostanie mamą i skrzętnie przygotowuje się do nowej, życiowej roli. "Chciałabym urodzić siłami natury, aczkolwiek nie wiem, jak to wyjdzie. Nie da się tego przewidzieć. Jedno jest pewne – kosmicznie się boję" - powiedziała niedawno.

Mariusz Kozak to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Od niedawna rozwija się także w kierunku dziennikarskim i co jakiś czas w mediach społecznościowych pojawiają się jego wywiady i rozmowy. Zanim jednak stał się showmanem, walczył z nieśmiałością. O telewizyjnej terapii i początkach kariery opowiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Kamil Węgrzyn ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" brał udział w 5. edycji show. Po pewnym czasie zmienił radykalnie swoje życie i postanowił spróbować nowych rzeczy. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o tym, co się teraz u niego dzieje. Wszystko wskazuje na to, że jego życie uczuciowe też nabrało rumieńców! Dowiedzcie się szczegółów.

Sevag Formella to zwycięzca 5. edycji "Hotelu Paradise". Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował internautów o swojej wyjątkowej i nietuzinkowej pasji. Chodzi o zamiłowanie do… lotnictwa. Uczestnik show pokazał zdjęcie z podniebnych lekcji i opowiedział o swojej motywacji do nauki.

Jan Pirowski był uczestnikiem kolejnego sezonu "99. Gra o wszystko" z udziałem gwiazd. Dziennikarz stacji TTV w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, czy ma powodzenie u kobiet. Zdradza ponadto, co chciałby robić w przyszłości. Nie jest to kariera w mediach!

Agnieszka Kotońska to jedna z bohaterek show "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta występuje przed kamerami razem z mężem i synem. Ma też wnuka, którego kocha nad życie, ale czy jest pogodzona z tym, że jest już babcią? Jej odpowiedź nie pozostawia złudzeń. Zobaczcie, do czego się przyznała w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl.

Oliwia Gruszecka to uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć jej losy w programie były zawiłe, razem z Kubą Sobczakiem stworzyła udaną relację, która przetrwała panamską przygodę. Niedawno miała poważny powód do świętowania. "Było bardzo dużo upadków, ale pojawiała się siła, która wznosiła ku górze" - napisała.

Aneta Żuchowska i Robert Żuchowski to jedna z ulubionych par "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Małżonkowie na początku 2022 roku zostali rodzicami, a niedawno pokazali pierwsze postępy Mieszka w … nurkowaniu. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka opowiedziała, jakie emocje towarzyszyły jej podczas pierwszych lekcji synka.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogli porozumieć się w sprawie opieki nad dzieckiem. Mieszkaniec Katowic podróżował niemal przez całą Polskę po to, by zobaczyć się z synkiem, lecz mimo to często nikogo tam nie zastawał. Trwało to jakiś czas. Teraz nastąpił przełom w relacjach między Oliwią a Łukaszem. Mama mężczyzny opowiedziała o nowej sytuacji.

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych. Pomimo kilkuletniej przerwy w emisji, wrócił na antenę TVN w wielkim stylu. Przed telewizorami gromadzi bowiem średnio 2 miliony widzów. Ostatnio internauci wywołali burzę, spowodowaną uczestnikiem show. W teleturnieju pojawił się mężczyzna, który zasłynął z długiego odpowiadania na pytania. Jednemu z nich poświęcił 8 minut!

Monika Olejnik to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych dziennikarek TVN. Od lat gości na ekranach telewizorów i w bezpośredni oraz szczery sposób przedstawia widzom sytuację polityczną i gospodarczą. Niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała się w wakacyjnym wydaniu. Bijąca ze zdjęcia radość jest spowodowana kolejnym, wielkim sukcesem dziennikarki.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odmienił życie wielu osób. Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka byli jedną z ulubionych par formatu. Choć po programie zdecydowali się pozostać w małżeństwie, ich drogi rozeszły się tuż po narodzinach pierwszego dziecka. Uczestnik show niedawno opublikował zdjęcie, którym zasugerował, że batalia o spotykanie się z synem w końcu dobiegła końca. "Oliwia respektuje postanowienie sądu" - napisał.

Dominik Abus to gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego na antenie TTV. Widzowie poznali go jako bezpośredniego mężczyznę z zasadami. W szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o relacji z partnerką Igą oraz o nietypowym podejściu do zazdrości w związku. "To nie miałoby sensu" - powiedział.