Programy

Programy

Adam Lochyński to uczestnik 10. edycji "Top Model". W programie szybko zaskarbił sobie sympatię widzów i jurorów. Pamiętna sesja w kole przyniosła mu wiele pochlebstw i dała przepustkę do świata mody. Po zakończeniu emisji show zdecydował jednak, że pójdzie w innym kierunku. O pasji do sportu, pracy, "Top Model" i miłości opowiedział w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Nowy sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Już jesienią widzowie będą mogli śledzić losy odważnych ludzi, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym zaskakującym eksperymencie. W nowej edycji "ŚOPW" nie zabraknie niespodzianek! Jedną z nich jest nowy ekspert, psycholog Rafał Olszak, który zastąpi Bogusława Pawłowskiego. W rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o związkach, swojej roli w programie i o tym, co dla niego w doborze par okazało się kluczowe.

Wiktoria Kozar triumfowała razem z Sevagiem w finale 5. edycji "Hotelu Paradise". Piękna blondynka budzi zainteresowanie mężczyzn. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradziła, że poszukiwała miłości, ale czy ktoś zdobył jej serce? Uczestniczka show zwierzyła się nam na temat zakochiwania. Sprawdźcie, co słychać u niej po zakończeniu rajskiej przygody w Panamie.

Agnieszka Kotońska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy z wielkim zapałem śledzą jej losy także w mediach społecznościowych. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o rodzinie, hejcie i o tym, co robi, by zachwycać figurą.

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała partnera. Uczestniczka show jakiś czas temu wyznała, że jest zakochana, ale nie chwaliła się swoim szczęściem. Gdy spotkała ją tragedia, czyli śmierć ojca jej córeczki Antosi, gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym widzimy jej ukochanego. Otrzymała od niego ogromne wsparcie.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to jedna z ulubionych gwiazdorskich par Polaków. W 2022 roku małżeństwo zmieniło swoje życie i przeprowadziło się do słonecznej Hiszpanii. To właśnie stamtąd publikują zdjęcia i filmy, rozbawiając swoich obserwatorów do łez. Niedawno zdecydowali się na humorystyczne podsumowanie związków z wieloletnim stażem.

Jan Kliment to tancerz pochodzący z Czech, który z powodzeniem robi ogromną karierę w Polsce od 2009 r. Występował w kilku popularnych produkcjach telewizyjnych, a dziś zasiada w jury najpopularniejszego programu talent show, czyli "Mam talent". Kim jest ten niezwykle uroczy i uśmiechnięty 48-latek?

Jay Dąbrowski i Eliza Milewska poznali się w "Hotelu Paradise". Chemię między nimi widać było od razu. I choć złośliwi twierdzili, że łączące ich uczucie to "tylko gra", dziś mogą swoje komentarze schować w kieszeń. Ich relacja rozwija się i właśnie weszła na kolejny etap. Eliza poznała tatę swojego partnera, o czym poinformowali w swoim najnowszym vlogu. Zapytaliśmy Jaya o kulisy tego spotkania.

W poniedziałkowe przedpołudnie fanów programu "Gogglebox. Przed telewizorem" zelektryzowała wiadomość od Ewy Mrozowskiej. Uwielbiana przez widzów blondynka poinformowała, że po ośmiu latach żegna się z programem, dzięki któremu dała się poznać szerszej publiczności. We wzruszających słowach podziękowała również swojej przyjaciółce - Sylwii Bombie. "To w końcu Ty namówiłaś mnie na casting" - czytamy.

Sevag Formella z "Hotelu Paradise" pochwalił się swoim szczęściem. Uczestnik show udostępnił zdjęcie z tajemniczą dziewczyną, którą trzyma za rękę, a w tle rozciąga się przepiękny krajobraz. Romantyczny kadr sugeruje, że tych dwoje łączy bliska relacja. W końcu nie bez przyczyny Sevcio zdecydował się opublikować takie zdjęcie.

Dagmara Kaźmierska występowała w "Królowych życia" ze swoimi przyjaciółmi, Edytą i Jackiem, oraz z ukochanym synem Conanem. W kilku odcinkach wystąpiła nawet jego dziewczyna Ewa. Conan Kaźmierski zdradził w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl, czy bał się reakcji swojej mamy, gdy ta pozna jego dziewczynę.