Programy

Programy

Marika Worach to uczestniczka 5. edycji "Hotelu Paradise". W trakcie emisji programu zaskarbiła sobie sympatię widzów, a internauci pokochali ją za dystans i wspólne śpiewy i tańce z Grzegorzem Bartoszkiem. Ich programowa relacja dla wielu osób wyglądała na taką, która ma szansę przeobrazić się w poważne, romantyczne uczucie. Jaka jest prawda o związku Mariki i Grześka?

Na widzów i fanów "Hotelu Paradise" spadła niedawno wyjątkowo smutna wiadomość. Basia i Krzysztof z 3. edycji show rozstali się. Nagrania i zdjęcia publikowane przez byłych partnerów wzbudzają w internautach wiele emocji. Teraz Krzysztof odniósł się do mowy nienawiści, z jaką mierzy się od kilku dni. "Zawsze jest jakiś powód i winne są dwie osoby" - napisał.

Julia Gołębiowska to uczestniczka 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jej programowe małżeństwo nie przetrwało, nie może powiedzieć, że eksperyment się nie powiódł. Dzięki show poznała swojego obecnego partnera, Dominika. Jak mówi, pierwszy raz czuje się w pełni akceptowana i kochana. W rozmowie z Dagmarą Olszewską para opowiedziała o swoim uczuciu, planach na przyszłość i ważnym dniu, do którego się przygotowują.

Agnieszka Miezianko ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zorganizowała spotkanie z Dorotą i Patrycją. Uczestniczki 7. edycji show odpowiadały na pytania fanów w swoich sukniach ślubnych. Ich mężowie skomentowali ich zachowanie. Agnieszka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, jaki był cel tego spotkania. Co ją łączy z Dorotą i Patrycją i czy nadal ma kontakt z Kamilem.

Kasper i Laura zaledwie kilka godzin po wielkim finale "Hotelu Paradise" ogłosili, że po programie połączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Teraz, za pośrednictwem mediów społecznościowych, systematycznie publikują zdjęcia i filmy pokazujące ich wspólne życie. Teraz wyjechali na pierwsze wakacje z dala od kamer. Fotografie mówią same za siebie: to jest miłość.

Ruszyły zdjęcia do nowej edycji "Top Model". Po raz 11. uczestnicy będą mogli ubiegać się o prestiżowy kontrakt z agencją modelek oraz nagrodę pieniężną. Katarzyna Sokołowska, która zasiada w jury, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z planu. Internauci są zachwyceni tym, jak eksponuje ciążowy brzuszek.

Związek Laury i Kaspra był dla widzów i fanów "Hotelu Paradise" dużym zaskoczeniem. Choć para miała się ku sobie już w Panamie, w show nie stworzyli relacji i woleli spróbować szczęścia u boku innych uczestników. Od wielkiego finału epatują miłością, co spotyka się z dużym uznaniem internautów, jednak nowa, sensualna sesja, przeszła ich najśmielsze oczekiwania.