Programy

Programy

Michał Macura to uczestnik 5. edycji "Hotelu Paradise". Choć deklarował w programie, że chce stworzyć stałą relację i wyjechać z Panamy z miłością, ostatecznie opuścił show w momencie, gdy pojawiła się na to szansa. W rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o relacjach z uczestnikami i o tym, czy znalazł miłość.

Mateusz "Big Boy" Borkowski od lat inspiruje widzów TTV i internautów swoją niebywałą przemianą i optymizmem. Niedawno podczas nagrań do nowego sezonu "99 gra o wszystko" opowiedział w wywiadzie o swojej tajemniczej miłości. Przyznał, że nie zawsze jednak widział w swojej partnerce potencjał na uczucie.

Fani programu "Down the road. Zespół w trasie" otrzymali wspaniałą wiadomość. Uczestnicy 3. edycji zaręczyli się! W programie prowadzonym przez Przemka Kossakowskiego mieli okazję przeżyć niesamowite przygody. Teraz rozpoczęli kolejną, jeszcze piękniejszą. Sprawdźcie, kim są szczęśliwi zakochani. Zobaczcie zdjęcia z romantycznych zaręczyn.

Izabela Juszczak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i stała się jedną z ulubionych bohaterek programu. Niestety eksperyment zakończył się niepowodzeniem i para, choć widziała w sobie potencjał na udane małżeństwo, zdecydowała o rozwodzie. Teraz w życiu kobiety wiele się zmienia. Opowiedziała nam, jak wywróciła życie do góry nogami.

Wokalista i uczestnik amerykańskiego "Mam talent!", Nolan Neal, nie żyje. Informację o śmierci piosenkarza przekazał lekarz medycyny sądowej. Smutne wiadomości potwierdził też kuzyn artysty. Ciało zmarłego zostało znalezione w domu w Nashville.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" udostępnili najnowszy filmik, w którym pokazują swoje życie. Zakochani przyznali, że ubierają się w second-handach. Wybrali się do jednego z nich pół godziny przed otwarciem. Tam czekali w kolejce już inni ludzie. Gdy tylko otworzyły się drzwi do sklepu, tłum ruszył walczyć o najlepsze ubrania. Eliza i Jay pokazali to na nagraniu.

Marcin Tyszka to jeden z najbardziej znanych fotografów mody w Polsce. Karierę robił także poza granicami kraju, jego zdjęcia pojawiały się na okładkach topowych magazynów, jak "Vanity Fair", "Vogue" czy "Harper's Baazar". Ogromną sławę przyniósł mu program "Top Model" emitowany w telewizji TVN od 10 lat.

Joanna Krupa szturmem weszła do polskiego show-biznesu i zawładnęła sercami fanów. Piękna modelka robiąca karierę za granicą, uroczo przekręcająca niektóre polskie słowa jest niezwykle ciepłą i pełną empatii osobą, która idealnie wpasowała się w nowy format stacji TVN "Top Model". Nie tylko pomaga uczestnikom, tłumacząc im, na czym polega zawód modela, ale i wspiera dobrym słowem, bo sama przeszła drogę, którą dziś podążają kolejni marzyciele o sławie.

Katarzyna Sokołowska to przede wszystkim reżyserka pokazów mody i osobowość telewizyjna. Jako jurorka w programie "Top model" uczy młode dziewczęta trudnej sztuki występowania na pokazach mody, ale i wspiera ich drogę na szczyt. Dobrze znając branżę, jest idealnym coachem i wie, jak wesprzeć i zmotywować młode osoby do walki o swoją przyszłość i marzenia.

Co w najnowszym wydaniu "Co Za Tydzień"? Olivier Janiak i jego ekipa śledzą najważniejsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W przyszłą niedzielę 17 lipca czeka na Was relacja z wrażeń z pokazu mody i rozmowa z Kasią Sokołowską, a dla fanów sportu mamy materiał o Airshow Leszno, czyli jednej z najciekawszych imprez lotniczych w Polsce i Europie. Sprawdźcie, co w najbliższym programie.

Jacek Wojciechowski z 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od dłuższego czasu jest w związku. Nie jest to jedna z byłych uczestniczek show. Mężczyzna długo nie zdradzał jej tożsamości, jednak przy okazji ślubu Agaty Ząbczyk pokazał swoją dziewczynę na zdjęciach i opublikował je w sieci. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zdradził, dlaczego tak długo ukrywał swoją partnerkę. Bał się jednej rzeczy.