Programy

Programy

Kamil Borkowski to jeden z najbardziej znanych uczestników 7. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Niestety, w jego przypadku eksperyment nie udał się, a małżeństwo rozpadło się zaledwie po kilku tygodniach od zakończenia nagrań. Po emisji show internauci i fani formatu zaczęli spekulować, że według nich Kamil szuka miłości w ramionach uczestniczek z innych edycji. Tylko nam opowiedział, co łączy go z uwielbianą przez widzów Izą Juszczak.

Agnieszka Miezianko, bohaterka 7. sezonu show "Ślub od pierwszego wejrzenia" poinformowała fanów o tym, że w końcu jest szczęśliwa. Uczestniczka ma nowego partnera. "Fajnie się poznawać w ciszy i w samotności" - wyznała Agnieszka.

Iga Śmiechowicz była uczestniczką 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uznana została za jedną z najbardziej kontrowersyjnych w historii istnienia programu. Kobieta zamknęła jednak ten rozdział. Iga Śmiechowicz poinformowała, że w końcu jest szczęśliwa!

Agata Ząbczyk z 3. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" wzięła ślub. Choć w programie nie udało się jej poznać prawdziwej miłości, kilka lat później odnalazła tego, z którym postanowiła spędzić życie. W mediach społecznościowych już pojawiają się pierwsze zdjęcia z ceremonii. Na przyjęciu weselnym nie zabrakło także uczestników z innych sezonów show.

Kasper Nowakowski i Laura Tarkota poznali się w "Hotelu Paradise" i dziś tworzą szczęśliwy związek. Choć w programie nie stworzyli pary, wyraźnie lubili spędzać czas w swoim towarzystwie. W mediach społecznościowych raczą swoich obserwatorów zdjęciami z sensualnych sesji i rajskich wakacji. Niedawno zaskoczyli wszystkich efektem metamorfozy. Kasper zmienił fryzurę.

Paweł Olejnik to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia". Choć jego programowe małżeństwo miało spore szanse na powodzenie, dziś jest szczęśliwym rozwodnikiem w nowym związku. Zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych, wzbudziło spore zainteresowanie. To pierwsza, publiczna fotografia z ukochaną u boku.