Natalia z "40 kontra 20" pokazała nowe zdjęcie. Przeszła sporą metamorfozę

"40 kontra 20". Jak zmieniła się Natalia Bussa?
"40 kontra 20". Jak zmieniła się Natalia Bussa?
Źródło: player.pl
Natalia Bussa z 2. edycji "40 kontra 20" pokazała nowe zdjęcie, na którym wygląda nieco inaczej niż w trakcie nagrywania randkowego show. Na udostępnionym dla fanów selfie trudno ją rozpoznać. Sprawdźcie, jak się zmieniła jedna z kandydatek Toma Grabowskiego.

Natalia Bussa pochodzi z Krakowa. Z jednej strony jest twardą prawniczką, a z drugiej wrażliwą romantyczką. Od kilku lat gra w golfa. Sport ten stał się jej największą pasją. Gdy wkroczyła do willi, Tom Grabowski od razu zwrócił na nią uwagę. Sam mieszka w Krakowie, a do tego doskonale wiedział, w którym miejscu kobieta gra w golfa. U obojga pojawił się błysk w oku, który na samym początku zapowiadał coś dobrego.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"40 kontra 20". Dżoana o uczuciach do Toma
Źródło: "Co Za Tydzień"

"40 kontra 20". Przemiana Natalii Bussy. Rozpoczęła nowy rozdział

Natalia Bussa po programie "40 kontra 20" zmieniła się nie tylko zewnętrznie, ale głównie wewnętrznie. Na swoim profilu na Instagramie wyznała, że przed udziałem w show była w najbardziej wymagającym momencie w swoim życiu. Było jej bardzo ciężko, ale uznała, że właśnie takie kryzysowe chwile napędzają do działania. W "40 kontra 20" Natalia bardzo się otworzyła i pokazała, że momentami jest kruchą kobietą. Po opuszczeniu programu zdecydowała, że zmieni swoje dotychczasowe życie.

"Podjęłam decyzję, że większą część roku chce mieszkać w Hiszpanii. Tym samym spełniłam swoje marzenie o mieszkaniu na południu Europy, które kiedyś wydawało mi się możliwe do zrealizowania dopiero na emeryturze. Zaczęłam działać w branży nieruchomości, co od zawsze było moim celem. Co więcej, udaje mi się łączyć pracę w sektorze nieruchomości z prawem, co daje mi poczucie, że lata nauki nie poszły na marne. Mam wyznaczone cele i do nich krok po kroku dążę" - wyznała na Instagramie.

Natalia pokazała, jak teraz wygląda. Na pierwszy rzut oka ciężko ją rozpoznać. Pod jednym z jej wyznań na Instagramie czytamy, że uważa, że zmiany są dobre i konieczne do rozwoju.

"40 kontra 20". Natalia Bussa jest nie do poznania
"40 kontra 20". Natalia Bussa jest nie do poznania
Źródło: Instagram @natalia.bussa

Poniżej zdjęcie Natalii z programu "40 kontra 20".

Kim jest Natalia Bussa z programu "40 kontra 20"?

Natalia Bussa była pełną energii uczestniczką drugiej edycji show. Już na początku podkreśliła, że wiek nie ma dla niej znaczenia. Jej ostatni związek był z o 23 lata starszym mężczyzną. Uważa, że jeśli spotyka się właściwą osobę, to wiek jest tylko liczbą. Natalia to kobieta, która jeśli się zakocha, jest w stanie zrobić dla swojego partnera absolutnie wszystko. Kobieta zdradziła, że do tej pory spotkała w życiu tylko jedną prawdziwą miłość. Nie pochwaliła się, czy jej serce jest teraz zajęte.

W "40 kontra 20" walczyła o uczucie Toma Grabowskiego. Udało jej się utrzymać swoją pozycję w willi przez bardzo długi czas. Senior chętnie wychodził z nią na randki i był ciekawy tego, czy mógłby stworzyć z nią udaną relację po zakończeniu show. Niestety ta dwójka w pewnym momencie przesadziła z dowcipem. Tom wciągnął kobietę w żart. Mieli udawać parę. Udało im się "wkręcić" większość uczestników show, ale gdy prawda wyszła na jaw, gorzko tego pożałowali. Natalia przyznała się do błędu, zrozumiała, że przez ten żart przyjaciółki straciły do niej zaufanie. Szczególnie odczuła to Dżoana, która była zakochana w Tomie. Natalia na koniec wyraziła skruchę i przeprosiła za swoje zachowanie.

"Odeszłaś z programu z wielką klasą" - pisali jej fani.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości