Programy

Tom Grabowski z "40 kontra 20" zdradził, czy znalazł nową miłość. Czy jest z Amello?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"40 kontra 20". Czy Tom Grabowski znalazł miłość?

Tom Grabowski był gospodarzem willi w 2. edycji programu "40 kontra 20". Do Polski wrócił z piękną Amirą, która spodobała mu się od pierwszego wejrzenia. Związek z młodszą partnerką nie wypalił i Tom znów stał się singlem. Tylko u nas wyjawił, czy ktoś zajął szczególne miejsce w jego sercu.

Tom Grabowski w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl jeszcze przed rozpoczęciem emisji "40 kontra 20" zapewnił, że widzowie długo nie zapomną drugiego sezonu show. Miał rację. W nowej odsłonie dużo się działo. Kobiety walczyły o niego każdego dnia. Nie obyło się bez mocnych konfrontacji i wielu wzruszeń. O wszystkim pisaliśmy TUTAJ.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość
"40 kontra 20". Tom Grabowski znalazł miłość Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"40 kontra 20". Czy Tom Grabowski jest singlem?

Tom Grabowski związał się z Amirą. Zaprosił dziewczynę do swojego domu w Krakowie i poznał ją ze swoją córką. Mężczyzna wyznał, że wiedli normalne życie i nic konkretnego nie doprowadziło do rozpadu związku. Tom stwierdził, że być może nie był jeszcze gotów na poważną relację. Jednak podkreślił, że naprawdę zakochał się w Amirze. Na pytanie Kaliny Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl, czy udało mu się znaleźć miłość, odpowiedział: - Oczywiście udało mi się odnaleźć miłość, bo miłość to była Amira.

Jednak doprecyzował, że po rozstaniu z dziewczyną znalazł nową ukochaną.

Moje serce jest zajęte. Tak, mam dziewczynę, jestem w związku od dłuższego czasu i jest super

"40 kontra 20". Tom o relacji z Amello

Tom w rozmowie z nami zdradził, czy nadal ma kontakt z Amello. Dziewczyna wyznała w programie, że jest zakochana i na samym końcu zaskoczyła rywalki swoim zdecydowaniem i wolą walki o Toma.

Tom opowiedział o tym, że choć Amello była o krok za Amirą w finale, to dziś łączy ich tylko przyjaźń.

Amello trochę namieszała, bo też przez chwilę wydawało mi się, że może to być ona, ale Amello jest moją wspaniałą przyjaciółką i naprawdę uwielbiamy się. To, co jej obiecałem, że pojadę z nią do Kenii, to na pewno to zrealizuję. Były już takie plany, ale nam nie wyszło

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @40kontra20tvn7

Pozostałe wiadomości