Ada z jedną osobą nie chce mieć kontaktu po "HP". "Nie będę wyciągać ręki"

Ada Borkowska
Ada Borkowska
Źródło: Player
Wielki finał 8. edycji "Hotelu Paradise" już za nami. Agnieszka i Jędrek stanęli na Ścieżce Lojalności a Ada i Bartek zajęli drugie miejsce. Okazało się jednak, że rzut kulą Agnieszki nie będzie jedynym zaskoczeniem dla widzów. Ada Borkowska w rozmowie z nami opowiedziała o swoich wrażeniach z tego emocjonującego dnia, zdradziła czy jest szansa na związek z Bartkiem i wyznała... z kim nie chce mieć kontaktu. Musicie to zobaczyć!

Ada i Bartek bezapelacyjnie niemal przez cały sezon "Hotelu Paradise" dostarczali widzom najróżniejszych emocji. Jak po powrocie zakończyła się ich historia? Okazuje się, że nie wszystko jeszcze stracone!

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Ada z "HP" zaskakująco o Bartku i Oli. "Nie wiem kto chciałby mieć kontakt z taką osobą"
Wielki finał 8. edycji "Hotelu Paradise" już za nami. Agnieszka i Jędrek stanęli na Ścieżce Lojalności a Ada i Bartek zajęli drugie miejsce. Okazało się jednak, że rzut kulą Agnieszki nie będzie jedynym zaskoczeniem dla widzów. Ada Borkowska w rozmowie z nami opowiedziała o swoich wrażeniach z tego emocjonującego dnia, zdradziła czy jest szansa na związek z Bartkiem i wyznała... z kim nie chce mieć kontaktu. Musicie to zobaczyć!

Ada Borkowska z "Hotelu Paradise" o relacji z Bartkiem i Olą

Finał ósmej edycji Hotelu Paradise był prawdopodobnie jednym z najbardziej zaskakujących w historii tego programu. Ada Borkowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską przyznała czy żałuje, że nie wyrzuciła z rajskiego show Agnieszki i Jędrka gdy miała taką okazję.

- Miałam taki moment, że pomyślałam właśnie, że Bartek znowu miał rację, trzeba to przyznać, znowu miał rację. Ale brałam pod uwagę też to, że jak nie oni, to stanąłby tam Michał, najprawdopodobniej z Natalią, którzy też byli bardziej lubiani w grupie niż ja i Bartek. Więc tak czy siak, nawet rozmawiałam o tym z Bartkiem kilkukrotnie, wydaje mi się, że bylibyśmy jednak tą drugą parą finałową. Absolutnie nie mam zamiaru też sobie wyrzucać tej decyzji, poza tym nic nie dało mi takiej satysfakcji w hotelu jak wyrzucenie Oli. To jest dla mnie największa wygrana - powiedziała.

Zapytaliśmy również, jakie obecnie relacje ma Ada z Olą. Odpowiedź wielu z was może zaskoczyć.

- Z Olą nie mam żadnego kontaktu, nie mam zamiaru go mieć, nie wiem kto chciałby mieć kontakt z taką osobą, która swoją bezczelność tłumaczy w byciem szczerym. Nie zależy mi na tym [by usłyszeć 'przepraszam' - przyp. red] absolutnie, w ogóle nie będę wyciągać do niej ręki, bo ja nie chcę mieć z nią nic wspólnego - wyjaśniła.

Ada Borkowska o finale "Hotelu Paradise"

Ada Borkowska i Bartek Pankowski wielokrotnie deklarowali sobie lojalność i równie często popadali w konflikty. To wszystko sprawiło, że według pozostałych uczestników nie zasłużyli na to, by stanąć na Ścieżce Lojalności. Programowa partnerka Bartka w rozmowie z nami wyznała, czy gdyby miała taką możliwość, to rzuciłaby kulą! Zaznaczyła, że dostała pewien "znak".

- W tamtym momencie pewnie nie, bo dałam Bartkowi czystą kartę, jeżeli ja coś obiecuję, a też były między nami rozmowy o rzuceniu, to ja słowa dotrzymuję. W tamtym momencie pewnie nie, ale po obejrzeniu emisji mocno bym się zastanowiła. Ja też powiem taką anegdotkę. Pomodliłam się przed finałem i powiedziałam: panie Boże, jeżeli Bartek ma mi rzucić kulą, to ja nie chcę stanąć na tej ścieżce lojalności. No i myślę, że... nie wiem jak Bartek odpowiedział na takie pytanie, bo pewnie też miał takie zadane, ale myślę, że byłam dobrze poprowadzona gdzieś tam z góry wyjaśniła.

Czy jest szansa, że drogi Ady i Bartka oficjalnie się jeszcze połączą? Zobaczcie, co na ten temat uważa uczestniczka.

- Na ten moment nie wyobrażam sobie związku z Bartkiem, więc... No za dużo widziałam, za dużo słyszałam, też jego sytuacja z Olą w hotelu mnie strasznie denerwowała. Że on nie potrafił postawić się w jakiś sposób obronić mnie, byłam jego parą, byłam lojalna, nie kombinowałam, a on mimo wszystko gdzieś tam te docinki od Oli słyszał i może parę razy się postawił, ale było to codziennie, więc... No nie, myślę, że na ten moment nie, ale kto wie, może jak się Bartek troszeczkę zmieni, to może w przyszłości nasze drogi znowu się skrzyżują - powiedziała nam Ada.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości